Porównaj produkty

Kategorie:

Porównywarka niedostępna

Ze względu na wygodę obsługi porównywarka produktów nie jest dostępna dla urządzeń przenośnych o niewielkich rozmiarach ekranu. Prosimy o korzystanie z porównywarki na większych ekranach - laptopach i komputerach stacjonarnych.

Wyszukaj w serwisie

Koperta - Szerokość [mm]

Koperta - Wysokość [mm]

Koperta - Grubość [mm]

Potwierdzenie:
Brak wyników wyszukiwania
CASIO

Zegarki Casio PRO TREK

Zegarki Casio PRO TREK
Pokaż więcej

Od ponad dwudziestu lat CASIO oferuje nowoczesne, funkcjonalne zegarki Pro Trek, stworzone specjalnie do sportów outdoorowych, będące zawsze połączeniem dobrze wyposażonego w funkcje czasomierza z innowacyjną technologią i wykonaniem z odpornych materiałów.
Podczas każdej przygody w terenie przyda się niezawodny partner, który zaspokoi potrzeby dokładnych wskazań, w wygodnym w użytkowaniu naręcznym urządzeniu. Zegarki Casio Pro Trek to nowoczesne, najczęściej analogowo-cyfrowe modele będące kombinacją innowacyjnej technologii, precyzyjnych mechanizmów i wysokiej jakości wykonania. Zegarki męskie Pro Trek to idealni towarzysze wszystkich przygód w otwartej przestrzeni, niezależnie, czy będą to góry, doliny, lasy czy środowisko wodne.
Zegarki Pro Trek Casio zostały wykonane z komfortowych w użytkowaniu i z odpornych na czynniki zewnętrzne materiałów, głównie wysokiej jakości stali szlachetnej, tworzywa sztucznego o dużej odporności, lekkiego i wytrzymałego tytanu i aluminium. Mają odporne na standardowe zarysowania szkła szafirowe i minimum 10 ATM wodoszczelności.
Funkcjonalnie są to bardzo zaawansowane modele. Zegarki męskie Casio Pro Trek, to linia oferująca czasomierze m.in. napędzane energią słoneczną, sterowane falami radiowymi (gwarantującymi dokładność czasu) z funkcjami takimi jak np. termometr, barometr, wysokościomierz, wskazanie faz księżyca, przypływów i odpływów, yacht timer, a wszystko to zamknięte w przyjaznym w użytkowaniu zegarku naręcznym.
Zegarki Pro Trek gwarantują, że nieważne co spotka ich użytkownika, one zawsze będą przygotowane by pomóc zdobywać nowe cele i tereny.

Brak wyników wyszukiwania dla bieżących kryteriów. Proszę zmodyfikować kryteria wyszukiwania i spróbować ponownie.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco informowany o nowościach i promocjach w naszym sklepie.

FB