Wyszukaj w serwisie

Koperta - Szerokość [mm]

Koperta - Wysokość [mm]

Koperta - Grubość [mm]

Dane techniczne

Dla kogo: Mężczyźni
Kobiety
Kolekcja: CAMBRIDGE
Funkcje: Chronograf Inaczej analogowy stoper. Urzadzenie, którego podstawowym zadaniem jest stosunkowo dokładny pomiar czasu pomiędzy dwoma określonymi momentami (zdarzeniami)
Datownik Wskazuje aktualną datę
Stoper
Mechanizm: Kwarcowy Mechanizm kwarcowy zasilany jest za pomocą baterii. Posiada bardzo wysoką dokładność mierzenia czasu +/- 10 sekund w przeciągu 30 dni.
Szkło - Rodzaj: Syntetyczne zwane hesalitowe, wykonane z oczyszczonego i utwardzonego Polipropylenu. Oferują najniższą odporność na zarysowania w 10 stopniowej skali twardości Mohsa uzyskują wartość 1 (czyli jedną z najniższych). Zaletą szkła z tworzywa sztucznego jest jego elastyczność i możliwośc polerowania
Wodoszczelność: 5ATM-50m 50M, 5 ATM, 5 BAR (Wodoszczelność dotyczy ciśnienia statycznego). Przy tej klasie wodoszczelności dozwolone jest pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem lub w wannie. Nie wolno operować przyciskami zegarka kiedy znajduje się w pełnym zanurzeniu.
Koperta - Kształt: Okrągły
Koperta - Materiał: Antyalergiczny Materiał nie wywołujący alergii, najczęściej nie posiada zawartości niklu
Tworzywo sztuczne Użyto wysokiej jakości tworzywa sztuczne co gwarantuje niezwykłą wytrzymałość, lekkość oraz daje duży komfort noszenia.
Koperta - Kolor: Biały
Koperta - Szerokość: 44.00 mm
Koperta - Grubość: 13.00 mm
Gwarancja: 2 lata
Kraj Producenta: USA
Pasek - Materiał: Antyalergiczny Materiał nie wywołujący alergii, najczęściej nie posiada zawartości niklu
Tworzywo sztuczne Wysokiej jakości pasek z tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości.
Pasek - Kolor: Biały
Pasek - Szerokość: 22.00 mm
Tarcza - Oznakowanie: Indeksy
Cyfry Arabskie
Tarcza - kolor: Biały
Styl: Sportowy
Fashion
Rodzaj: Zegarki
Pełna specyfikacja

ADIDAS ADH2514 Zegarek na bransolecie ADIDAS ORIGINALS CAMBRIDGE 2514

Zegarki Adidas ADH2514 nadają się nie tylko dla osób preferujących aktywny tryb życia. Charakteryzują się bogatą kolorystyką, prostotą wykonania, bogatą funkcjonalnością i wysoką jakością zastosowanych materiałów. Dopasowują się łatwo do garderoby, tworząc niepowtarzalne kompozycje. Znakiem firmowym marki Adidas są trzy listki symbolizujące ducha igrzysk olimpijskich oraz będące połączeniem trzech kontynentów. Zegarki firmy Adidas to nie tylko sportowa jakość i funkcjonalność. Wszystkie wyroby tej marki prezentują styl i szyk na wysokim, światowym poziomie. A połączenie sportowego charakteru i modowego przesłania, to sztuka, która udaje się tylko nielicznym.
ADIDAS
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco informowany o nowościach i promocjach w naszym sklepie.

FB
Kontakt