02-09-2019

Konkurs - wygraj zegarek Obaku Denmark V237LXVNMN

Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez nas konkursie! Do wygrania Obaku Denmark V237LXVNMN

Są trzy możliwości wzięcia udziału, przez naszego facebooka bądź tutaj, w komentarzu pod tym postem lub wysyłając odpowiedź na e-mail: konkurs@otozegarki.pl !

Opisz nam swoje wyjątkowe wspomnienie z lat szkolnych - najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy pięknym zegarkiem Obaku Denmark V237LXVNMN, który będzie odmierzał kolejne wyjątkowe chwile.

Daj się ponieść fantazji lub opisz swoje przeżycia, wykaż się kreatywnością i dodaj tekst, link do Twojego zdjęcia, grafiki, filmiku - cokolwiek podpowiada Ci wyobraźnia! Najbardziej kreatywna odpowiedź wygrywa!

 

Jeśli zdecydujesz się na zgłoszenie w komentarzu pod tym postem, pamiętaj, aby umieścić w treści komentarza także swoje imię i nazwisko (nazwę użytkownika) oraz adres mailowy do kontaktu (zwróć szczególną uwagę, aby był poprawny!).

 

 

 

► Na komentarze czekamy do 15.09.2019.
► wybierzemy najbardziej kreatywną według nas odpowiedź i nagrodzimy zegarkiem Obaku Denmark
V237LXVNMN
► Wyniki do 20.09.2019.

Uczestnik publikując treści w ramach Konkursu deklaruje, iż ich publiczna publikacja nie narusza praw ani dóbr osób trzecich, a w szczególności autorskich praw oraz prawa do wizerunku.

Fundatorem nagród w konkursie jest firma Poljot Euro Gigauri Gocza, ul. Igańska 24, 04-087 Warszawa.

Organizatorem konkursu na fanpage'u OTOZEGARKI i na stronie www.otozegarki.pl są Saxo Group sp. z o.o. sp.k. ul. Zwycięstwa 52A GCH 44-100 GLIWICE oraz Poljot Euro Gigauri Gocza, ul. Igańska 24, 04-087 Warszawa.

Regulamin konkursu - kliknij i zobacz.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: