Smartwatch Michael Kors 6 Generacja

Michael Kors jak zawsze stawia na znakomity design, ale też jak najlepszą technologię - większa wydajność, poprawiona szybszość, lepsza łączność i najbardziej przydatne funkcje - takie będą smartwatche Michael Kors 6 generacji! To najbardziej wyczekiwana nowość sezonu 2021/2022 na rynku smartwatchy. Oczywiście będą dostępne u nas w ofercie, zapisz się do powiadomienia, aby nie przegapić premiery! Już wiemy, że to będzie HIT!

Smartwatch Michael Kors 6 generacja, jaki system i procesor

Jeśli chodzi o najważniejsze aspekty, przede wszystkim to, na co Fossil Group, czyli producent smartwatchy Michael Kors, stawia od początku – czyli procesor Qualcomm® Snapdragon™ Wear 4100+, który zapewnia aż o 30 % zwiększoną wydajność, szybsze ładowanie aplikacji, szybsze działanie i mniejsze zużycie energii (w porównaniu do GEN 5). Już poprzednia edycja chwalona była, za to, jak bardzo była intuicyjna i przejrzysta, więc można zakładać, że smartwatche Michael Kors 6 GEN również spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. System oparty na Wear OS by Google jest prosty w obsłudze i intuicyjny, ekran w pełni dotykowy, jedno kliknięcie i tysiące możliwości!

Ten amerykański producent od początku kierował swoje produkty zarówno do użytkowników z telefonami na Androidzie, jak i fanów jabłuszka. Nowe damskie smartwatche Michel Kors wyposażone będą oczywiście w system Wear OS by Google i będą działać z telefonami z najnowszą wersją Android, z wyjątkiem wersji GO (oczywiście tylko dla smartfonów z dostępem go Google Play Store) oraz z iOS. Standardowo dostępne funkcje mogą różnić się w zależnośći od platformy i kraju, kompatybilność może ulec zmianie, oraz można spodziewać się regularnych aktualizacji, gdyż Fossil Group stale stara się poprawiać działanie swoich produktów.

Smartwatche Michael Kors 6 GEN wyposażone zostały w 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci do przechowywania danych czy instalacji aplikacji. Jeśli chodzi o łączność, zapewniona jest poprzez Bluetooth 5, co zapewnia jeszcze lepsze połączenie i zwiększoną szybkość przesyłania danych.

Michael Kors 6 GEN, smartwatch z dobrą baterią

Już od poprzednich edycji smartwatche Michael Kors ładowane są indukcyjnie, przez płytkę dotykową oraz posiadają inteligentne tryby pracy - największa wydajność, średnia oraz oszczędzania energii. To, co zachwyca w szóstej generacji smartwatchy Michael Kors, to bardzo szybkie ładowanie, w nieco ponad 30 minut można osiągnąć aż 80% baterii. Bardzo chwalonym rozwiązaniem jest ładowanie bezprzewodowe poprzez kabel USB, zakończony magnetyczną końcówką, przykładaną do wieczka zegarka.

Smartwatch Michael Kors z funkcją telefonu!

Dzięki nowatorskim rozwiązaniom, smartwatche Michael Kors już teraz pozwalają na prowadzenie rozmów, zarówno dla użytkowników Androida jak i iOS.

Co prócz tego? Połączenie ze smartfonem, pozwala na to, że użytkownik jest powiadamiany o połączeniach, SMS-ach, alertach z aplikacji. Czas automatycznie się synchronizuje, a także strefa czasowa i data. Ogromnym atutem jest wbudowany głośnik i mikrofon, co pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń oraz prowadzenie rozmów, bezpośrednio z poziomu zegarka! Prócz tego głosowa obsługa wybranych funkcjonalności i asystent Google wspierają w codziennym życiu, planowaniu działań czy odpowiedzi na prawie każde pytanie :-)

Smartwatch z NFC Michael Kors

To jedna z najbardziej poszukiwanych funkcjonalności w kategorii smart - użytkownicy bardzo polubili zbliżeniowe płatności bezgotówkowe – wystarczy przyłożyć nadgarstek do terminalna i pyk! Zapłacone za kawę na wynos! Ta forma jest bardzo wygodna w codziennym życiu, pozwala na niewyciąganie portfela czy telefonu z torebki bądź kieszeni. Smartwatche Michael Kors zostały wyposażone w moduł NFC do płatności zbliżeniowych dzięki Google Pay.

Najlepszy smartwatch 2022 Michael Kors walczy o podium

Jak każda edycja, 6 generacja smartwatchy Michael Kors także została wyposażona w sportowe funkcjonalności. Właściwie można uznać, że są to wskaźniki, które świetnie pozwolą na kontrolowanie zdrowego trybu życia. Oczywiście posiadają wbudowaną aplikację wellness, która śledzi aktywność i spalone kalorię. Pozwalają na pomiar tętna, także ciągły, z ulepszonym czujnikiem, a także (co jest nowością!) posiadają nowy czujnik SpO2, który pozwala na uzyskanie szacunkowego pomiaru tlenu we krwi, aby ocenić, czy nie grozi nam niedotlenienie organizmu. Prócz tego smartwatche MK 6 generacji mają monitor snu. Do uprawiania sportu, przykładowo do biegania, przyda się wbudowany GPS, który pozwala śledzić trasę i dystans.

Aplikacje w smartwatchu Michael Kors 6 generacji

Jeśli chodzi o fabryczne ustawienia, smartwatche Kors posiadają wbudowane takie aplikacje: plan dnia, alarm, kalendarz, śledzenie aktywności, kontakty, asystent Google, Google FIT (trening, tętno, cele i oddech), mapy Google, Google Pay, sklep Google, Nike Run Club, Spotify, Zegar, Tłumacz, Monitor snu oraz inteligentne tryby baterii. Te urządzenie standardowo pozwala na kontrolowanie muzyki z odtwarzacza z poziomu nadgarstka. Jeśli chodzi o wodoodporność, producent zapewnił ją na poziomie 3 ATM.

Michael Kors smartwatch damski i męski

Kolekcja oczywiście skierowana jest do kobiet, które lubią modne dodatki, pomagające wyróżnić się z tłumu. Obudowa jest dość duża, ma 44 mm średnicy i zaprojektowana została na bazie bestsellerowej linii Bradshaw. Do wyboru są różne wersje kolorystyczne, opierające się na srebrze, klasycznym żółtym złocie bądź różowym złocie. Wybrane modele mają przepiękne kryształowe wykończenie na bransolecie. Oczywiście jak zawsze tarcze są konfigurowalne, można nawet ustawić własne zdjęcie z aplikacji, a bransoletki/paski są wymienne przez prosty system.

 

 

Smartwatch damski Michael Kors - jakie funkcje?

 
  


 
ŚLEDZENIE AKTYWNOŚCI

Smartwatch Michael Kors pomaga prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia Zlicza wykonane kroki, a tym samym pokonany dystans i spalone kalorie. Mierzy także sen i puls.

Treningi z zoptymalizowaną pracą baterii oraz specjalnymi odczytami danych. Smartwatch Michael Kors zapewnia podobne wskaźniki w czasie rzeczywistym, co trening Google Fit, ale zużywa mniej baterii, dzięki przeniesieniu poboru energii z głównego procesora.
 - Użytkownik może włączyć GPS, a godzinny trening zużyje mniej baterii w porównaniu
do poprzednich aplikacji fitness.
- Użytkownik może obserwować na wyświetlaczu dane w czasie rzeczywistym m.in:
tętno, tempo, dystans, kroki, kalorie, czas aktywności a także zakończenie treningu.
- Dane można zapisać w Google Fit.

 

 

MONITOR SNU

Smartwatch Michael Kors pomaga także ocenić stan regeneracji organizmu, dzięki wbudowanemu monitorowi snu. Użytkownicy mogą śledzić historię, cele i jakość snu. Dzięki możliwości szybkiego ładowania smartwatcha Michael Kors, można nosić go nawet przez całą dobę, aby uzyskać jak najbardziej dokładne dane.

  

 

 

KONDYCJA KARDIO - PUŁAP TLENOWY 

Ogólny poziom kondycji aktywności/pomiar zużycia tlenu. Poziom wydolności kardio jest jednym z najlepszych wskaźników ogólnego stanu zdrowia w odniesieniu do układu oddechowo-krążeniowego. Szacunkowa wartość wydolności fizycznej (VO2max) monitorowana jest na podstawie tętna spoczynkowego i danych biometrycznych (takich jak wiek, płeć, waga itp.).

Pułap tlenowy (VO2 max) to uniwersalny wskaźnik wydolności fizycznej. Określa on maksymalną ilość tlenu, jaką jest w stanie pobrać organizm podczas intensywnego wysiłku.

 

 

 

GOOGLE FIT I ĆWICZENIA ODDECHOWE

Jedna z najbardziej popularnych funkcji, która pomaga uspokoić swój organizm, poprawić stan mentalny i zredukować stres. Oddech - dostępne praktycznie dla każdego narzędzie, które możesz wykorzystać.

Funkcja Oddychanie w Google Fit została ulepszona, aby dopasować ją do nowych opcji treningowych. Po ukończeniu ćwiczenia oddechowego użytkownik zobaczy podsumowanie, które może zapisać. Dotknięcie nagłówka spowoduje wyświetlenie
podsumowania ćwiczeń oddechowych wykonanych przez cały tydzień.

 

  

 

 

PROGNOZA POGODY

Sprawdzenie pogody na Wear OS by Google jeszcze nigdy nie było tak proste. Użytkownicy mają do dyspozycji
aktualizowaną na bieżąco prognozę pogody dla swojej lokalizacji. Mogą również korzystać z odświeżonego interfejsu użytkownika oraz nowych, pomocnych ostrzeżeń pogodowych. Codzienne sprawdzanie prognozy pogody jest proste: wystarczy zerknąć na kafelek pogody lub użyć aplikacji dostępnej na zegarku.

 

 

POŁĄCZENIA TELEFONICZNE


Połączenia przychodzące
- Nadchodzące połączenie jest widoczne na tarczy.
- Można odebrać bądź odrzucić połączenie bezpośrednio z
urządzenia
- Aktualizacje obejmują udoskonalenia projektu i dodanie awatarów dla kontaktów

Po wyborze aplikacji w telefonie użytkownicy mogą nawiązywać połączenia, przeglądając ich historię lub za pomocą automatycznie zaimportowanych kontaktów
Opcja szybkiego dostępu, wprowadzenie oznaczenia dla kontaktów i poprawienie ogólnej funkcjonalności

 

WSZYSTKIE FUNKCJONALNOŚCI DOSTĘPNE W JĘZYKU POLSKIM! JĘZYK DO WYBORU DLA UŻYTKOWNIKA! 

 

 

 

 

Kolekcja Michael Kors Bradshaw 6 GENeracja smartwatchy

Piękny różowozłoty smartwatch damski Michael Kors Bradshaw, o symbolu MKT5133. Logowany pierścień i uniwersalny odcień. Bikolor, to rozwiązanie dla kobiet, które noszą i srebrną i złotą biżuterię. Smartwatch Michael Kors MKT5134 z bransoletką i konfiurowalną tarczą. Przepiękny damski smartwatch Michael Kors z bransoletką ozdobioną rzędem błyszczących kryształków. Biżuteryjny model dla kobiet lubiących przyciągać spojrzenie. Złoty smartwatch Michael Kors o niesamowitej biżuteryjnej bransoletce, ozdobionej połyskującymi kamieniami. HIT! To model dla każdej Pani lubiącej nowoczesną technologię i najbardziej aktualne trendy!
   
  Rewelacyjny zestaw, dzięki któremu smartwatch Michael Kors MKT5137 będzie pasował na każdą okazje. Podstawowa wersja z bikolorową bransoletą, dodatkowo pastelowy pasek do łatwej wymiany. Najbardziej elegancka wersja smartwatcha Michael Kors 6 GEN - MKT5138 w totalnie złotej obudowie, ze złotą bransoletką, czarnym pierścieniem i dodatkowym czarnym paskiem do samodzielnej wymiany. Idealny na co dzień i na siłownię.  

 


ZOBACZ TAKŻE:

→ Michael Kors 5 GENeracja smartwatche
→ 4 GENeracja smartwatchy damskich MICHAEL KORS
→ Smartwatche Michael Kors Runway
→ Smartwatche Michael Kors z głośnikiem 5 gen oraz mkgo
→ FOSSIL smartwatche 6 GENeracja
→ Smartwatche Michael Kors Bradshaw
→ Smartwatch Michael Kors Darci
→ Smartwatch Michael Kors Lexington
→ Smartwatch Michael Kors MKGO
→ Smartwatch Michael Kors MKGO 2
→ KATEGORIA Smartwatche 5 generacja Michael Kors
→ KATEGORIA Smartwatche 6 generacja Michael Kors
→ WSZYSTKIE SMARTWATCHE MICHAEL KORS