#ZostańWDomu Zamów z bezpieczną dostawą kurierską do domu!

Informujemy, że mimo wprowadzonego stanu zagrożenia epidemicznego, WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY STANDARDOWO,
A PACZKI PAKUJEMY ZE SZCZEGÓLNĄ UWAGĄ
,
wprowadziliśmy specjalne rozwiązania pracy dla bezpieczeństwa naszych pracowników jak i Klientów.

 

Zamówienia są i będą realizowane w sposób ciągły i bezpieczny.
Zakupy u nas są bezpieczne, przesyłki ubezpieczone

#ZostańWDomu  Na naszym magazynie pracuje minimalna, potrzebna do realizacji wysyłek liczba pracowników, którzy otrzymali specjalne wytyczne dotyczące zasad higieny i bezpieczeństwa. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych Klientów oraz pracowników, a zalecenie #ZostańWDomu traktujemy z ogromną powagą - pozostała część naszej załogi pracuje zdalnie i jest w gotowości do obsługi Klienta (przez telefon/mail/czat/aplikacje :-) ). 

Dodatkowo obniżamy koszty dostaw dla wszystkich zamówień od 99 zł z przedpłatą, dostawa kurierska i do paczkomatu jest aktualnie GRATIS!

Dostawa  Aby zadbać jeszcze bardziej o bezpieczeństwo, możesz każdy produkt zamówić z dostawą do paczkomatu InPost (całkowicie unikniesz w ten sposób kontaktu z kurierem!). Jeśli wolisz dostawę kurierską, możesz wybrać płatność online przez payU lub przelewem tradycyjnym i w ten sposób ograniczysz kontakt przy dostawie.

 

Wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego w Polsce każdego z nas postawił w nietypowej sytuacji i zachęcamy Was wszystkich do pozostania w domach. Nasz zespół dla bezpieczeństwa w większości pracuje zdalnie, a w razie pytań czy chęci zamówienia wydłużamy godziny pracy naszej Infolinii od 8 do 21 (PN do PT). Możesz także skontaktować się z nami na czacie, mailowo, bądź poprzez Messenger czy WhatsApp, a także zamówić rozmowę telefoniczną - wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie :-) 

 

Życzymy Wam dużo zdrowia i spokoju oraz zapewniamy, jesteśmy do Waszej dyspozycji on-line! :-)

#STAYSAFE MASECZKA GRATIS DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!  Włączamy się w ogólnoświatową walkę z pandemią i do każdego zamówienia złożonego na naszej stronie dołączamy do paczki GRATIS maseczkę na twarz wielorazowego użytku, wykonaną z mikrofibry z atestem OEKO-TEX. Zmniejsza ona ryzyko przedostania się drobnoustrojów oraz zapobiega ich rozprzestrzenianiu się. Zalecamy przed założeniem maseczki, wyprać ją lub wyparzyć w gorącej wodzie (powyżej 60st.C), a następnie wysuszyć. Po pierwszym użyciu zaleca się aby przeprać ją w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła.  Produkt nadaje się do wielokrotnego użytku.