#ZostańWDomu Zamów z bezpieczną dostawą kurierską do domu!

Informujemy, że mimo wprowadzonego stanu epidemii,
WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY STANDARDOWO,
A PACZKI PAKUJEMY ZE SZCZEGÓLNĄ UWAGĄ
,
wprowadziliśmy specjalne rozwiązania pracy dla bezpieczeństwa naszych pracowników jak i Klientów.

 

Zamówienia są i będą realizowane w sposób ciągły i bezpieczny.
Zakupy u nas są bezpieczne, przesyłki ubezpieczone

Na naszym magazynie pracuje minimalna, potrzebna do realizacji wysyłek liczba pracowników, którzy otrzymali specjalne wytyczne dotyczące zasad higieny i bezpieczeństwa. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych Klientów oraz pracowników. 

Dodatkowo obniżamy koszty dostaw dla wszystkich zamówień od 199 zł z przedpłatą, dostawa kurierska i do paczkomatu jest aktualnie GRATIS!

Dostawa  Aby zadbać jeszcze bardziej o bezpieczeństwo, możesz każdy produkt zamówić z dostawą do paczkomatu InPost (całkowicie unikniesz w ten sposób kontaktu z kurierem!). Jeśli wolisz dostawę kurierską, możesz wybrać płatność online przez payU lub przelewem tradycyjnym i w ten sposób ograniczysz kontakt przy dostawie.

 

Wprowadzony stan epidemii w Polsce każdego z nas postawił w nietypowej sytuacji i zachęcamy Was wszystkich do pozostania w domach. Nasz zespół dla bezpieczeństwa w większości pracuje zdalnie, a w razie pytań czy chęci zamówienia wydłużamy godziny pracy naszej Infolinii od 9 do 20 (PN do SO). Możesz także skontaktować się z nami na czacie, mailowo, bądź poprzez Messenger czy WhatsApp.

 

Życzymy Wam dużo zdrowia i spokoju oraz zapewniamy, jesteśmy do Waszej dyspozycji on-line! :-)

#STAYSAFE MASECZKA GRATIS DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!  Włączamy się w ogólnoświatową walkę z pandemią i do każdego zamówienia złożonego na naszej stronie dołączamy do paczki GRATIS maseczkę na twarz wielorazowego użytku. Zmniejsza ona ryzyko przedostania się drobnoustrojów oraz zapobiega ich rozprzestrzenianiu się. Zalecamy przed założeniem maseczki, wyprać ją lub wyparzyć w gorącej wodzie (powyżej 60st.C), a następnie wysuszyć. Po pierwszym użyciu zaleca się aby przeprać ją w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła.  Produkt nadaje się do wielokrotnego użytku. DO ZAMÓWIENIA ZOSTANIE DOŁĄCZONA MASECZKA W LOSOWYM KOLORZE (przykładowo biały/granatowy/szary/czarny/cekinowa).