O nas

DOŚWIADCZENIE

Internetowy sklep z zegarkami www.OTOZEGARKI.pl to kilkanaście lat doświadczeń w handlu biżuterią, tanimi i drogimi zegarkami oraz urządzeniami elektronicznymi, przeniesione z sukcesem na pole Internetu. Jeden z najdłużej działających na polskim rynku i najbardziej rozpoznawalnych sklepów w branży. Duże doświadczenie gwarantuje wysoką jakość pracy, obsługi klienta i realizacji zamówień.

GWARANCJA ORYGINALNOŚCI

Współpracujemy z dystrybutorami i producentami w Polsce i na świecie, a każdego naszego dostawcę rzetelnie weryfikujemy przed rozpoczęciem współpracy, gwarantując tym samym oryginalne, pełnowartościowe produkty. W naszej ofercie znaleźć można smartwatche, zegarki i biżuterie, które:
• pochodzą bezpośrednio od producentów lub dystrybutorów z Polski i całego świata,
• posiadają gwarancję / certyfikaty / oryginalną dokumentację,
• posiadają oryginalne opakowanie.

Kupując w sklepie Otozegarki.pl, masz 100% pewności, że otrzymasz oryginalny, pełnowartościowy produkt z gwarancją, dokumentacją i oryginalnym opakowaniem.

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW

Sklep otozegarki.pl gwarantuje bezpieczne zakupy. System jest zabezpieczony najbardziej aktualnymi certyfikatami, dane Klientów są bezpiecznie, a wszystkie dostawy są ubezpieczone.

Nasz internetowy sklep z zegarkami zdobywa co roku wyróżnienia w Rankingu Sklepów Internetowych.
Zapraszamy także do zapoznania się z opiniami Klientów kupujących na naszych aukcjach Allegro: otozegarki_pl

Naszym klientom gwarantujemy najniższe ceny za najwyższą jakość oraz profesjonalizm. W ofercie naszego internetowego sklepu z zegarkami znajdziecie Państwo szeroką gamę tanich i drogich zegarków, znanej, markowej biżuterii i dodatków.  Naszym priorytetem jest satysfakcja Klientów - dlatego dbając o podnoszenie jakości naszych usług nie zapominamy o obniżaniu cen oraz stwarzaniu dogodnych warunków zakupu, dlatego nie zwlekaj - wszystkie zakupione towary błyskawicznie wysyłamy kurierem lub do paczkomatu.

OTOZEGARKI OPINIE

Kilkanaście lat doświadczenia, zarówno w sprzedaży on-line jak i stacjonarnej, wszelkiego asortymentu z zakresu zegarków, smartwatchy, biżuterii i akcesoriów, zapewniło nam wielu stałych i zadowolonych klientów oraz tysiące pozytywnych opinii w internecie, więcej możesz sprawdzić tutaj - OTOZEGARKI OPINIE

 

Dane adresowe:
Saxo Group sp. z o.o. sp.k.
Pszczyńska 202A
44-100 GLIWICE

NIP : 631 21 66 831
REGON : 273775927

Numer konta:
Santander 33 1090 1766 0000 0001 3079 7858


Numer konta walutowego - tylko do przelewów zagranicznych:
81 1090 1766 0000 0001 3358 1282


 

SKLEP Z ZEGARKAMI | ZEGARKI ON-LINE | ZEGARKI SKLEP | BIŻUTERIA SKLEP
modne zegarki, szwajcarskie zegarki, klasyczne zegarki, sportowe zegarki, damskie zegarki, męskie zegarki, dziecięce zegarki, smartwatche, zegarki SMART, modna biżuteria, damska biżuteria, męska biżuteria, biżuteria od projektantów, oryginalne zegarki, oryginalna biżuteria, paski do zegarków - wszystko w OTOZEGARKI.PL!