08-09-2021

SMARTWATCHE FOSSIL 5 GENERACJA i 6 GENERACJA podobieństwa i różnice

W ofercie tej znanej amerykańskiej marki, smartwatche mają już stałą pozycję i z każdym sezonem coraz bardziej ją umacniają. Coraz więcej osób poszukuje nowoczesnego inteligentnego urządzenia naręcznego, dobrej jakości, z przydatnymi funkcjami – i tak właśnie w skrócie można opisać każdy model smartwatcha Fossil.

5 GENeracja smartwatchy Fossil była prawdziwym hitem na rynku! Okrzyknięta bestsellerem praktycznie już w początkowym okresie sprzedaży, niesamowicie wyczekiwana na europejskim rynku (który niestety nowości z tego segmentu otrzymuje z opóźnieniem). Tak samo zapowiada się najnowsza edycja, czyli smartwatche Fossil 6 generacji, które oczywiście pojawią się naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym opisem tej linii, a poniżej prezentujemy różnice między seriami.

Nowe smartwatche Fossil, czyli 6 generacja

Zaprezentowana na jesieni 2021 roku, najnowsza odsłona inteligentnych zegarków Fossil, to już szósta wersja! Została ona wyposażona w nowoczesny procesor Qualcomm® Snapdragon™ Wear 4100+, który zapewnia jeszcze lepszą pracę, szybsze działanie i wydajniejsze pomiary. Prócz tego, po raz pierwszy, w smartwatchach Fossil pojawia się orientacyjny pomiar natlenienia krwi, który jest bardzo pożądaną funkcjonalnością, ze względu na trwającą od 2020 roku pandemię. Zarówno damskie jak i męskie modele posiadają wybudowany głośnik i mikrofon, który umożliwia prowadzenie rozmów przez zegarek. Już można powiedzieć standardowo, smartwatche Fossil posiadają także moduł NFC do płatności zbliżeniowych. Wbudowany został moduł GPS, który pozwala śledzić trasę i mierzyć dystans.

Fossil smartwatche porównanie

Piąta generacja smartwatchy Fossil, pojawiła się ostatecznie w trzech wersjach – podstawowej, najbardziej zaawansowanej, wersji 5E (pozbawionej wbudowanego modułu GPS) oraz wersji SPORT, bez głośnika. Najnowsze inteligentne zegarki Fossil, czyli 6 generacja, posiadają wszystkie funkcjonalności podstawowej opcji 5 generacji, a dodatkowo pulsoksymetr (i oczywiście lepszy procesor, a tym samym lepsze zarządzanie baterią i szybsze jej ładowanie).

W poniższej tabeli znajdziesz czytelne porównanie.

Jeśli chcesz poznać dokładniej 5 generację smartwatchy Fossil, odwiedź tą stronę - SMARTWATCHE FOSSIL 5 GENERACJA. Natomiast jeśli interesuje Cię smartwatch Fossil 6 generacja, sprawdź opis na specjalnie poświęconej im stronie - POZNAJ SMARTWATCHE FOSSIL 6 GENERACJA.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: