05-02-2018

Jak samodzielnie skrócić bransoletkę w zegarku?

Właśnie znalazłeś wymarzony, od dawna poszukiwany zegarek, który zadowala Cię pod względem atrakcyjnego designu, doskonałej jakości oraz funkcjonalności, niestety... nie jest dobrze dopasowany do Twojego nadgarstka. Brzmi znajomo? Za długa bransoletka nie prezentuje się zbyt okazale i często jest powodem, dla którego osoby zainteresowane jakimś modelem czasomierza, rezygnują z jego zakupu. Warto jednak wiedzieć, że w większości zegarków istnieje możliwość skrócenia paska. Jak to zrobić?

Zaprojektowane w stylu klasycznym, idealne dla mężczyzn w każdym wieku zegarki, takie jak Adriatica A8260.5126Q lub Casio MTP-1222A-1AV to modele wyposażone w tradycyjną srebrną bransoletę ze stali szlachetnej. Tego rodzaju paski wykonywane są z połączonych ze sobą w sposób teleskopowy ogniw. Aby je skrócić, należy przy pomocy na przykład kombinerek oraz pineski wyjąć jedno bądź kilka z nich - w zależności od konkretnych potrzeb. W tym celu trzeba odwrócić zegarek tyłem i poszukać strzałek, które wskazują kierunek wyciągania interesujących nas ogniw.

Zegarki przeznaczone dla kobiet, na przykład model SKW2633 skandynawskiej marki Skagen oraz szwajcarski zegarek ADRIATICA A3787.1113Q, posiadają bransoletkę typu mesh, która pozwala na swobodne przesuwanie zapięcia. Istnieje także wiele innych metod skracania paska, na przykład wypinanie części ogniw (za zatrzask) w przypadku czasomierza FOSSIL Q FTW5009. W sklepie internetowym znaleźć można również szwajcarski zegarek Roamer 677981 49 55 60, w którym ogniwa mocowane są na klasycznych teleskopach.

To tylko niektóre z propozycji zegarków, których bransolety można bez problemu w bardzo szybki sposób dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu każdy klient naszego sklepu internetowego zainteresowany danym modelem nie musi martwić się o długość paska, który będzie mógł dowolnie skrócić.

W uwagach do zamówienia możesz także zaznaczyć obwód, na jaki mamy skrócić bransoletkę przed wysyłką zamówienia i dokonamy tego gratis!

Możliwość ta pozwala również na zakupienie zegarka w ramach prezentu dla bliskiej osoby z okazji urodzin, imienin, rocznicy ślubu bądź innego święta. Nie ma wtedy konieczności mierzenia wybranego czasomierza i dopasowywania modelu do wielkości nadgarstka. Skracanie bransolety w każdym z opisanych przypadków jest zadaniem niezwykle prostym, z którym bez problemu można poradzić sobie w warunkach domowych.

Zachęcamy do bliższego poznania szerokiego wyboru propozycji, które przygotowaliśmy zarówno z myślą o mężczyznach, jak i kobietach poszukujących modnych, funkcjonalnych i dobrych gatunkowo zegarków znanych oraz cenionych na światowym rynku firm.

ZEGARKI NA BRANSOLECIE

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: