Aviator Douglas DC-3 i kurtka pilotka w prezencie

Zegarki Aviator są połączeniem szwajcarskiej precyzji, nowoczesnego designu i nurtu lotniczego. To idealne zegarki męskie na co dzień i do eleganckiego ubioru. W każdej sytuacji zaakcentują wyrafinowany gust swojego właściciela. Zegarki Aviator są produkowane w Szwajcarii, przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości, są testowane przez pilotów oraz posiadają wysoką wodoszczelność i wykonanie z wysokiej jakości materiałów, co czyni je niezwykle prestiżowymi czasomierzami.

Kolekcja Douglas DC-3 to przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Jak zwykle inspiracji należy szukać w historii awiacji.

Samolot Douglas DC-3 transportował pasażerów z godnością i majestatem należnym pierwszej klasie. Stał się uosobieniem Złotej Ery lotnictwa.
Specjalne wieczko ukazujące mechanizm zostało zaprojektowane z dbałością o najmniejsze detale.
 

Co się na nim znajduje?
1. Pierścień z informacjami o zegarku
2. Wahnik imitujący działanie wychyłu steru
3. Szkło nad metalowym ringiem
4. Stopnie wychylenia steru

Zegarek męski Aviator Swiss Made z serii Douglas DC-3 - specyfikacja:

• materiał wykonania:
     - antyalergiczny - materiał nie wywołujący alergii, najczęsciej nie posiada zawartości niklu
     - stal szlachetna, nierdzewna 316L, specjalny stop wykorzystywany jest do produkcji elementów szczególnie narażonych na trudne, nieprzyjazne i agresywne warunki środowiska; wysoka odporność na korozję, wysoką temperaturę, lśniący wygląd;

• mechanizm - automatyczny - zegarek nakręcany za pomocą rotora przy każdym ruchu ręki. Posiada dokładność -10/+30 sekund na dzień, mechanizm Sellita SW-200, 38 godzinna rezerwa chodu

• wodoszczelność 10ATM-100m:10atm-100m[100M, 10ATM, 10BAR (Wodoszczelność dotyczy ciśnienia statycznego) Przy tej klasie wodoszczelności dozwolone jest kąpiel, pływanie z nurkowaniem bez akwalungu Nie wolno używać przycisków pod wodą.

• szkiełko szafirowe - materiał wytwarzany na bazie tlenku aluminium jest nawet do siedmiu razy twardszy od stali szlachetnej – twardość w skali Mohsa od 7 do 9. Kupno zegarka z szafirowym szkiełkiem praktycznie uwalnia nas od konieczności martwienia się o rysy na szkle – dużo szybciej pojawią się one na kopercie (o ile nie jest tytanowa), czy bransolecie.

• dodatkowa funkcja - datownik, który wskazuje aktualna datę.

 

Kupując zegarek Aviator Swiss Made z serii Douglas DC-3 otrzymujesz:

► oryginalne opakowanie, o eleganckim wykończeniu,

► specjalny emblemat, który można umieścić na ramieniu kurtki - tak jak każda jednostka wojskowa posiada własne godło, tak każdy użytkownik zegarka Douglas DC-3 będzie posiadać swój wyjątkowy emblemat

► spersonalizowaną kurtkę pilotkę, posiadającą logotyp marki Aviator wyszywany na plecach oraz na piersi, dodatkowo istnieje możliwość umieszczenia na ramieniu kurtki indywidualnie zaprojektowanego rzepu (naszywka (do 25 znaków bez spacji).

 

W jaki sposób zamówić kurtkę gratis do zakupu zegarka Aviator Swiss Made z serii Douglas DC-3? Po zakupie wypełnij formularz, który Ci przekażemy, w którym ustalasz, jaki napis znajdzie się na naszywce (max liczba znaków 25 (bez spacji)) oraz wybierasz rozmiar. Dodatkowo w związku z wprowadzeniem RODO w celu otrzymania naszywki, uzupełniasz specjalny formularz. Formularze te przekazujemy polskiemu dystrybutorowi marki Aviator, który dokonuje realizacji zamówienia na kurtkę pilotkę z emblematami i naszywką i wysyła ją do Ciebie!

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.