Dostawa już w ten weekend? Tak, to możliwe! Nowość PACZKA W WEEKEND!

Potrzebujesz pilnej dostawy paczki? Spóźniony prezent na okazję w ten weekend? Skorzystaj z nowej opcji dostawy PACZKOMAT W WEEKEND i odbierz zamówienie w swoim paczkomacie już w tą sobotę lub niedzielę, w zależności od zamówienia.

Ważne informacje:

► Usługa dostępna WYŁĄCZNIE dla produktów dostępnych od ręki na naszym magazynie, czyli oznaczonych czasem wysyłki 24 godziny. Jeśli chcesz mieć pewność, zachęcamy do kontaktu z nami poprzez infolinię lub nasz czat (tel. 32 72 99 500), chętnie potwierdzimy.

► Aby skorzystać z opcji dostawy na weekend wybierz w koszyku Formę dostawy PACZKOMAT W WEEKEND

► Paczki zostaną dostarczone do klientów w weekend, jeśli nadanie nastąpi w piątek lub sobotę do godziny 13:00. Nowa usługa dotyczy opcji odbioru w Paczkomatach 24/7 i obejmie dostawę do ponad 6000 maszyn w całym kraju. InPost jako pierwszy udostępnił tak wygodne dostawy i odbiory w weekend.

► Usługa Paczka w Weekend dostępna jest wyłącznie dla produktów dostępnych od ręki w naszym sklepie, oznaczonych czasem wysyłki 24 godziny. Jeśli zakupisz produkt oznaczony innym czasem wysyłki, zamówienie zostanie zrealizowane jako standardowa przesyłka paczkomatowa.

► Przypominamy, że usługa grawerowania wydłuża czas realizacji zamówienia o koło 1-2 dni robocze i nie ma możliwości jej wykonania w weekend. Zalecamy w takim wypadku zamówienie albo bez opcji grawerowania albo ze standardową dostawą do paczkomatu inPost.