15-02-2023

Forma na wiosnę - najlepsze smartwatche Garmin do biegania

Wchodząc w Nowy Rok wielu z nas wyznacza sobie postanowienia, takie jak wcześniejsze wstawanie, zdrowe odżywianie oraz wyrobienie formy na ciepły sezon. Nie wszystkim udaje się dotrwać choćby do lutego, ale dla tych, którzy nadal trzymają się postanowień zdrowy tryb życia staje się częścią ich osobiści, która z dnia na dzień rośnie w siłę! W trakcie nauki nowych nawyków dobrze jest mieć wsparcie, najlepiej osobistego trenera, który będzie dostępny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu i będzie udzielał porad, motywował i informował o postępach, oczywiście nie ma mowy, żeby był on człowiekiem, ponieważ obecnie nikt nie byłby w stanie sobie pozwolić na zatrudnienie trenera na co dzień.

Smartwatch Garmin

Wychodząc z założenia, że każdy powinien mieć możliwość rozwoju i pomoc w jego trakcie firma Garmin produkuje z roku na rok co raz lepiej wyposażone smartwatche, które pozwalają dokładnie monitorować działanie organizmu bez przerwy. Każdy trening wykonany w zegarku zostaje zapisany w aplikacji w postaci osiągniętego postępu określonego przy pomocy danych z czujników tętna i natlenienia. Zegarek z dużą dokładnością określi ilość spalonych kalorii, efektywność treningu oraz poziom energii, stresu i nawodnienia.

Flagowiec Garmin Fenix 7

Zegarka Fenix 7 nie trzeba nikomu przedstawiać, to ubiegłoroczny model produkowany w kilku wariantach zasilania, zabezpieczenia szkła oraz wielkości i kolorystyki. Zarówno trenujące kobiety jak i mężczyźni marzą o Smartwatchu Fenix 7, który bardzo często można złapać w promocji w naszym sklepie Otozegarki.pl.

Różnica między Garmin Fenix 7, a Fenix 6

kolekcja Fenix produkowana jest co roku i na ta chwilę jeszcze można znaleźć kilka wersji z kolekcji Fenix 6. Wielu klientów zwraca się do nas z prośbą o wypisanie różnic pomiędzy nim, a nowszą wersją. W rzeczywistości różnic jest niewiele, a oba te zegarki zachwycają jakością wykonania i ilością funkcji. Fenix 7 w porównaniu do poprzedniej wersji zegarki mają wydłużony czas pracy dzięki bardziej pojemnej baterii, a wersje z z zasilaniem solarnym przedłużają okres pomiędzy ładowaniami o połowę. Nowość w zakresie funkcji sportowych w przypadku tego modelu stanowią intensywne ćwiczenia interwałowe, HIIT workouts, których plan został zainstalowany w zegarku wraz z animacjami treningowymi, treningami pilatesu i jogi, dla biegaczy dodano tryb biegu wirtualnego i ultra. Zwiększono również ilość funkcji w zakresie outdoorowych treningów, zegarek umożliwia monitorowanie podczas biegania po torze krytym oraz na szlaku, wgrano również 42000 pól golfowych, czyli o tysiąc więcej od poprzedniej wersji, a co więcej zegarek gotowy jest na rozegranie oficjalnego turnieju. Dostosowany jest również do bardziej ekstremalnych sportów takich jak bouldering, surfing, polowanie, kitesurfing, windsurfing oraz chodzenie w rakietach śnieżnych.

Garmin damski do biegania

choć kolekcja Fenix przeznaczona jest zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, to zegarki te są stosunkowo duże, co dla połowy będzie zaletą, a dla kobiet poszukujących delikatniejszego wyglądu wadą. Niemniej jednak firma Garmin ma możliwość sprostać wymaganiom każdego użytkownika i użytkowniczki.

Lekki smartwatch Garmin Venu 2

Seria Venu 2 produkowana w dwóch rozmiarach i w rozszerzonej wersji PLUS, która umożliwia wydawanie poleceń głosowych i prowadzenie rozmowy, to lekkie i wygodne smartwatche, które są najczęściej wybierane do fitnesu, jogi i pilatesu ponieważ ich waga nie zaburza równowagi, można powiedzieć, że zegarka prawie nie czuć na ręce. Sprawdza się on również doskonale w trakcie wykonywania innych sportów, jako zegarek do biegania, albo smartwatch do jazdy na rowerze, ale również jako towarzysz innych sportów outdorowych takich jak wspinaczka, jazda na nartach, golf.

Garmin męski do biegania

Najczęściej wybierane męskie smartwatche z firmy Garmin charakteryzują się dużą kopertą nadającą masywny wygląd całemu zegarkowi oraz stanowiącą doskonałe zabezpieczenie przeciw wstrząsom. To zegarek Instinct cieszy się największą popularnością wśród mężczyzn szukających najbardziej praktycznych rozwiązań.

Garmin Instinct

Instinct to uwielbiana przez mężczyzn kolekcja, która już doczekała się kolejnej odsłony. Seria Garmin Instinct 2 produkowana jest w wielu wariantach dotyczących zasilania, ochrony szkła oraz wielkości i kolorystyki zapewniając przy tym opcje do wyboru dla każdej osoby. Obudowana koperta zapewnia ochronę smartatcha w trakcie wykonywania każdej, nawet najtrudniejszej aktywności fizycznej, jak również w trakcie tych uznawanych za łatwiejsze, jak bieganie, pływanie i jazda na rowerze.

Zegarek do biegania

warto zastanowić się nad odpowiednim urządzeniem monitorującym dostosowanym do potrzeb, tak, aby wykonywanie aktywności fizycznych przychodziło nam z łatwością i realizowane były z przyjemnością.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Garmin
Mam Garmina Forerunnera 55, ale w tym sezonie chyba zamienie go na tego nowego, choć powiem szczerze, mój jeszcze nie szwankuje wcale (po prostu chcę coś z funkcjami smart). Polecam szczerze, niezawodne zegarki sportowe!
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: