05-02-2018

Jak zapakować zegarek na prezent?

Zegarek sam w sobie jest pięknym prezentem, z którego ucieszą się zarówno panie jak i panowie. I choć zachwycić ma najbardziej sam zegarek, jego wygląd, kształt czy styl, to warto także zadbać o idealną oprawę. Jak więc zapakować zegarek na prezent, tak by już samo opakowanie wprawiło obdarowanego w dobry nastrój?

 

Postaw na klasykę

Jednym z najprostszych, ale także i najelegantszych rozwiązań jest zapakowanie zegarka w dedykowane temu modelowi pudełko. Wystarczy wtedy jedynie przewiązać opakowanie wstążką lub włożyć pudełko do torebki prezentowej. Taki sposób nie zajmie dużo czasu, ale będzie jednocześnie dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy czują się niepewnie w tworzeniu oryginalnych prezentowych opakowań.

Zegarek w pudełku można także z powodzeniem owinąć w ozdobny papier. To wymaga jednak więcej wprawy.

 

A może coś bardziej oryginalnego?

Jeśli także sposobem zapakowania prezentu chcemy pokazać obdarowanemu, że jest kimś ważnym i wyjątkowym, postawmy na nietypowe rozwiązania. Przykładem może być zestaw pudełek o różnych rozmiarach. Zapakowany na przykład w ozdobny papier zegarek wkładamy do najmniejszego pudełka. Potem pudełko umieszczamy w większym kartonie, ten w jeszcze większym, a wszystko pakujemy do największego pudełka, zamykamy i przewiązujemy ozdobną wstążką.

 

Liczy się także pomysł

Poza odpowiednim opakowaniem możemy postawić także na nietypowy sposób wręczenia prezentu. Może z zaskoczenia? Możemy założyć zegarek na rękę ukochanej czy ukochanego we śnie. Będzie to miłą niespodzianką po przebudzeniu i też czymś czego obdarowany się nie spodziewa. Można także zostawić prezent na przykład na toaletce czy w łazience i opatrzyć go miłą wiadomością, która dodatkowo ucieszy i wywoła uśmiech na twarzy.

 

Warto jednak pamiętać, że często to nie opakowanie jest najważniejsze. Nie zawsze muszą być to wymyślne ozdobne pudełka, papiery czy torebki. Czasem wystarczy własny pomysł i własne (nawet nieidealne) wykonanie opakowania. Takie zresztą obdarowany doceni najbardziej.

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: