12-08-2021

Jaki zegarek dla dziecka z GPS?

Praktyczne, wielofunkcyjne i zapewniające bezpieczeństwo. Oto nowoczesne zegarki, które mogą nosić współczesne dzieci. Co warto o nich wiedzieć, zanim kupimy kolejny model, który właśnie wchodzi na rynek?

Zegarek przypomni, podpowie i pomoże zdobyć nagrodę!

Dzieci często o czymś zapominają. Nowoczesne zegarki rozwiążą kilka problemów i przypomną o datach, godzinach czy obowiązkach i zadaniach do wykonania, zatem sprawdźmy, w jaki sposób mogą pomóc młodym użytkownikom.

Po pierwsze – ustawienie alarmu, który nie tylko obudzi o poranku, ale i przypomni o ważnych sprawach w odpowiedniej porze. Po drugie – wiele ze smartwatchy czy opasek dla dzieci posiada funkcje przypisywania zadań w aplikacji i możliwość przyznawania nagród w postaci wirtualnej waluty. Tak zdobyte monety dzieci mogą wymieniać na uzgodnione z rodzicami nagrody. To z pewnością doskonała motywacja do działania.

Kupując opaskę Garmin vivofit jr. 2 Star Wars (Light Side) 010-01909-1A, możesz przybrać wirtualną postać filmowego Jedi z Gwiezdnych Wojen i jako rodzic masz możliwość śledzenia aktywności dziecka i przyznawania nagród.

Zegarek do wspólnych zabaw, gier i przygód

Wśród modeli smartwatchy dostępnych na rynku znajdziesz także te pozwalające na przeżywanie interaktywnych zabaw. Każda aktywność dziecka odblokowuje ekscytujące przygody z różnymi bohaterami, a dzięki aplikacji codzienne wyzwania stają się drogą do celu, jaki chce osiągnąć Twoja pociecha. Liczy się cierpliwość, wytrwałość i konsekwentne dążenie do realizacji zadania.

Model Garmin vivofit jr. 3 Disney (Princess) 010-02441-12 polubi każda wielbicielka bajek Disneya. Ten zegarek pozwoli przeżywać przygody i codzienność z bohaterkami takimi jak: Ariel, Bella, Dżasmina, Mulan czy Roszpunka. W aplikacji Toe-to-Toe™ dzieci mogą również łączyć się ze znajomymi albo rodzicami znajdującymi się w pobliżu i rzucać sobie nawzajem wyzwania na czas – kto zrobi więcej kroków. Rywalizacja może objąć nawet całe grupy czy rodziny, a nagrodą jest nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim zdrowie i dobra kondycja!

Bezpieczeństwo najważniejsze!

Smartwatch Garett Kids SPARK 4G to model, który ma wbudowany system operacyjny Android. Dzięki połączeniu technologii GPS, LBS ,Wi-Fi w każdej chwili zlokalizujesz miejsce pobytu posiadacza zegarka. Opieka nad dzieckiem staje się łatwiejsza, a możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych, monitoring odgłosów otoczenia oraz komunikacja w wersji video zapewni komfortowy kontakt.

W modelach nowoczesnych smartwatchy wbudowano także przycisk SOS, pozwalający na szybkie wysłanie powiadomienia nawet do kilku osób jednocześnie. Zdalną opiekę ułatwia też określenie tak zwanej bezpiecznej strefy i natychmiastowa informacja o tym, że dziecko właśnie ją opuściło. Innowacyjny smartwatch to stały kontakt z dzieckiem w wersji głosowej lub wideo, a także możliwość nagrywania i wysyłania krótkich wiadomości dźwiękowych.

Model Smartwatch Garett Kids Star 4G RT Różowy to wersja zegarka połączona ze specjalną darmową aplikacją Garrett Tracker. To w niej rodzice za pomocą swojego smartfona mogą dokonać wszelkich ustawień i konfiguracji tak, aby w każdej chwili mogli sprawdzić, co robi ich dziecko.

Zegarki dla dziewczynek i dla chłopców

W sklepach znajdziesz zarówno smartwatche w wersji uniwersalnej – unisex, jak i dedykowanej dziewczynkom lub chłopcom. Księżniczki Disneya, Myszka Minnie, bohaterowie Star Wars, Captain America czy inne postacie z filmów i bajek pozwolą szybko zapoznać się z możliwościami i funkcjami zegarka i w przyjazny sposób poprowadzą dzieci przez ich gry-wyzwania, zadania i obowiązki.

Atrakcyjna kolorystyka, wytrzymałe wodooporne obudowy i paski, a także pojemne baterie i długi czas pracy smartwatcha pozwoli dzieciom na komfortowe użytkowanie zegarków. Dbając o aktywne spędzanie czasu, masz możliwość sprawdzenia w zegarkach liczby wykonanych kroków czy monitorowanie snu. Jeśli wybierzesz nowoczesny smartwatch dla dziecka, to w wielu modelach znajdziesz też aparat fotograficzny.

Smartwatch dla juniora – co potrzebne?

Już kilkuletnie dzieci obsługują bezproblemowo smartfony, dlatego mały zegarek noszony na nadgarstku nie będzie dla nich stanowił żadnej tajemnicy. Dotykowe ekrany ułatwiają poszukiwanie danych, a wytrzymałe, wodooporne obudowy dobrze sprawdzają się nawet w ekstremalnych warunkach, typowych dziecięcych zabaw w wodzie, piasku i ciągłym ruchu. Model Smartwatch Garett Kids Star 4G RT to propozycja łącząca między innymi usługi telefoniczne, bezpieczny przycisk SOS, monitorowanie snu i liczenie kroków, lokalizator GPS, a także możliwość robienia zdjęć wbudowanym aparatem fotograficznym.

Wszystko to bez konieczności wykupywania abonamentu, a zegarek działa z kartą SIM każdego operatora sieci komórkowej. Dzięki różnej kolorystyce znajdziesz też doskonałe modele dla dzieci w serii Garmin Vivofit jr. 3, a w nich oprócz standardowego wyposażenia quizy i gry, karty treningowe i przyjazne przypomnienia oraz funkcje rodzicielskie, które możesz ustawiać tak, aby dziecko miało ograniczony dostęp do dokonywania zmian czy sprawdzania wyników.

Pierwszy, ale nie ostatni, czyli smartwatche dla dzieci w różnym wieku

Rozpoczynając przygodę ze smartwatchem, wybierz najpierw niewielkie opaski, które pozwolą dzieciom przyzwyczaić się do noszenia dodatkowych ozdób na nadgarstku. Urządzenie o bardziej skomplikowanej obsłudze dobierz do aktualnego poziomu rozwoju dziecka. Zachęcający design i możliwość korzystania z zegarka, który wyświetla znane postacie z bajek i filmów, to dodatkowy atut dla każdego malucha.

Sprawdź odporność obudowy i możliwość dostosowania paska do niewielkich rozmiarów nadgarstka. Kupuj takie, które dobrze mieszczą się na ręce i wystają zbytnio ani nie przeszkadzają w codziennych czynnościach. Zegarki z lokalizatorami GPS to ogromna pomoc przy opiece nad dziećmi, a małemu użytkownikowi z pewnością spodobają się też najprostsze funkcje takie jak aparat, latarka czy telefon. W późniejszym czasie do interesujących zajęć dołączą gry-wyzwania, plan lekcji i przypomnienia o obowiązkach, jak również dużo dobrej zabawy czy aktywne treningi.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: