Konkurs na opinię

KONKURS ZAWIESZONY Z DNIEM 30.04.2022 DO ODWOŁANIA.

Mamy świetny konkurs dla każdego, kto chciałby zgarnąć bon na zakupy w naszym sklepie o wartości nawet 300zł! Jedyne co musisz zrobić, to napisać opinię o posiadanym zegarku, który znajduje się w naszym sklepie! Nasze jury wybierze aż 3 OSOBY, spośród których jedną nagrodzimy bonem o wartości 300 zł, drugą bonem o wartości 200  zł i trzecią bonem o wartości 100 zł! Liczy się rzetelność, kreatywność i autentyczność opinii.

W każdej edycji konkursu wybieramy 3 najciekawsze opinie i nagradzamy je bonami na zakupy w naszym sklepie!

Jak wziąć udział w konkursie?

- OPCJA DLA KLIENTÓW, KTÓRZY DOKONALI ZAKUPU W NASZYM SKLEPIE -

1. Kliknij w mail "Podziel się opinią o zakupionym produkcie", który otrzymałeś od nas 7 dni po zrealizowaniu zamówienia, a w nim kliknij niebieski przycisk DODAJ OPINIĘ
2. Wypełnij formularz podając swoje dane

Wypełniając formularz oświadczasz, że bierzesz udział w konkursie i zapoznałeś się z jego regulaminem oraz go akceptujesz.

 

- OPCJA DLA OSÓB, KTÓRE NIE DOKONAŁY ZAKUPU W NASZYM SKLEPIE, ALE ZNAJĄ OCENIANY PRODUKT -

1. Znajdź posiadany zegarek na naszej stronie Otozegarki.pl i przejdź do sekcji "Opinie klientów" lub kliknij na gwiazdki/"Opinie", które znajdują się przy nazwie produktu
2. Wypełnij pola formularza dodawania opinii, pamiętając o podaniu swoich danych
3. Wyślij wiadomość e-mail na adres konkurs@otozegarki.pl z informacją o udziale w konkursie, podając dane: link do dodanej, zatwierdzonej opinii, NICK lub imię i nazwisko użyte podczas dodawania opinii oraz numer telefonu do kontaktu. Prosimy o dodanie formuły "Akceptuję regulamin konkursu "Konkurs na opinię" dostępny tutaj: https://www.otozegarki.pl/konkurs-na-opinie

Spośród wszystkich prawidłowo wysłanych zgłoszeń wybierzemy 3 najciekawsze i najbardziej oryginalne, które nagrodzimy kodami wartościowymi na kwotę 300 zł (jedna osoba), 200 zł (jedna osoba), 100 zł (jedna osoba) do wykorzystania w naszym sklepie internetowym.

 

Nagrody w konkursie:

Nagrodami w konkursie są bony podarunkowe o wartościach: 300 zł (jeden bon 300 zł do wygrania), 200 zł (jeden bon 200 zł do wygrania), 100 zł (jeden bon 100 zł do wygrania) - do wykorzystania w naszym sklepie internetowym.

Regulamin konkursu

Biorąc udział w konkursie jesteś zobowiązany do zapoznania się z jego regulaminem. Dodając opinię bierzesz udział w naszym konkursie. Prosimy o dokładne zapoznanie się z zasadami konkursu dostępnymi pod poniższym linkiem. W przypadku pytań, prosimy o kontakt mailowy z naszym sklepem pod adresem konkurs@otozegarki.pl.

Regulamin konkursu
 

Wyniki konkursu

Wyniki konkursu na najlepszą opinię danej edycji ogłaszamy na stronie internetowej: https://www.otozegarki.pl/konkurs-opinie w specjalnym poście, do piętnastu dni od dnia zakończenia danej edycji konkursu.