22-10-2018

Nie tylko dla pilotów - zegarki Aviator i AVI-8

Fascynujący świat lotniczy jest inspiracją wielu producentów, również tworzących światowej jakości zegarki. Niepowtarzalne kształty, interesująca kolorystyka oraz niesztampowe dodatki to cechy, które z pewnością przemówią do osób, które zdecydowanie nie są w stanie zadowolić się tradycyjnym designem wybieranych przez siebie gadżetów. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo znaleźć ciekawe kolekcje, które obejmują wiele zróżnicowanych czasomierzy odwołujących się do historii lotnictwa minionego wieku. To idealne rozwiązania nie tylko dla pasjonatów, ale także dla osób, które po prostu cenią sobie solidne wykonanie, dbałość o szczegóły, funkcjonalność, a także nieoczywisty design gadżetów, które są w stanie zachwycić walorami wizualnymi oraz materiałami, z których powstały.

Zegarki Aviator to bardzo charakterystyczne modele o monochromatycznej kolorystyce wzbogacone wyrazistymi akcentami w wielu ciekawych odcieniach. Design tych czasomierzy nawiązuje do cenionego za swą zwinność i wyjątkowe akrobacje myśliwca, który przełamał barierę dźwięku. Producent innowacyjnych gadżetów zainspirowany historią lotnictwa z drugiej połowy ubiegłego wieku przygotował modele charakteryzujące się zaawansowaną technologią, które zachwycają również pod względem nieoczywistego designu. Męski charakter zegarków podkreślony jest przez kolorystykę, kształty, a także liczne funkcje dodatkowe, z których mogą korzystać użytkownicy. Wśród nich wyróżnić można przede wszystkim chronograf, stoper czy datownik. Bardzo rozbudowane, nietuzinkowe czasomierze kierowane są do mężczyzn preferujących sportowy styl wybieranych przez siebie gadżetów. To idealne rozwiązanie dla osób odważnych, uwielbiających ekstremalne doznania i czerpiących z życia pełnymi garściami. Warto jednak zauważyć, że producent pomyślał także o osobach ceniących sobie nieco odmienny design, dla których przygotował inne warianty. Również zaprojektowane w nowoczesnym stylu wyroby szwajcarskiego producenta dedykowane są mężczyznom prowadzącym aktywny tryb życia, którzy lubią łączyć sportowy styl z nieśmiertelną klasyką. Stylowe, ale jednocześnie bardzo innowacyjne zegarki Aviator zostały zaprojektowane we współpracy z pilotami, co widoczne jest w  licznych akcentach ze świata lotniczego - grawerunkach czy samym logo marki. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną podkreślić swój prestiż przy pomocy funkcjonalnego, a jednocześnie designerskiego zegarka.

Zegarki AVI-8 to kolejna odsłona produktów zaprojektowanych w lotniczym designie. Dotyczy ona modelów zaprojektowanych w nieco innym stylu, jednak ciągle nawiązujących do fascynującego świata awiacji. Cechami charakterystycznymi tych propozycji są przede wszystkim niezwykle komfortowe paski wykonane z najwyższej jakości materiałów, jak również bardzo czytelne tarcze przykryte trwałym, odpornym na przerysowania szkłem. Inspirowane brytyjskimi odrzutowymi samolotami myśliwskimi propozycje zaprojektowane w stylu będącym połączeniem fashion oraz sportowego designu z pewnością sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Czy przedstawione kolekcje kierowane są wyłącznie do pilotów oraz miłośników lotnictwa? Oczywiście, że nie. Fascynujący design tych gadżetów docenią również osoby spoza lotniczego świata, które szukają dobrych jakościowo, wyróżniających się ciekawym stylem oraz praktycznych zegarków doskonale sprawdzających się w każdych warunkach. Mamy nadzieję, że zachwycą one również Państwa, a szeroki wybór produktów pozwoli na wybranie opcji odpowiednio dostosowanej do własnych potrzeb i konkretnych wymagań.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: