Satysfakcja klienta

Kupując w naszym sklepie internetowym otozegarki.pl masz pewność realizacji zamówienia na produkt oryginalny, wysokiej jakości, pełnowartościowy. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia traktować priorytetowo i wysyłać je do naszych klientów w ekspresowym tempie (dlatego ogromna część naszej oferty jest oznaczona czasem wysyłki do 24 godzin!). Prócz tego wszystkie produkty przed wysyłką dokładnie sprawdzamy, staramy się, aby klient otrzymał zegarek z ustawioną godziną, gotowy do założenia na nadgarstek i użytkowania. Wszystkie paczki pakujemy z najwyższą starannością i zabezpieczamy przed uszkodzeniem. W razie jakichkolwiek pytań nasi konsultanci z chęcią pomogą i udzielą wszelkich odpowiedzi przez infolinię lub mailowo.
O wysokiej jakości obsługi, 100% oryginalności wyrobów zapewnić mogą Państwa wszyscy zadowoleni Klienci, którzy zakupili produkty z naszej oferty.

 

Sprawdź opinie naszych zadowolonych klientów na:

Zostaliśmy także wyróżnieni w plebiscycie w w Rankingu Najlepszych Polskich e-sklepów na rok 2016 w kategorii Biżuteria i Zegarki i byliśmy pierwszym sklepem internetowym sprzedającym zegarki!