Satysfakcja klienta

Kupując w naszym sklepie internetowym otozegarki.pl masz pewność realizacji zamówienia na produkt oryginalny, wysokiej jakości, pełnowartościowy.

Każdy zegarek i biżuteria z naszej oferty są produktami w 100% oryginalnymi. Posiadamy autoryzację sprzedaży, a fakt ten potwierdzą wszyscy polscy dystrybutorzy sprzedawanych przez nas marek.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia traktować priorytetowo i wysyłać je do naszych klientów w ekspresowym tempie (dlatego ogromna część naszej oferty jest oznaczona czasem wysyłki do 24 godzin!). Prócz tego wszystkie produkty przed wysyłką dokładnie sprawdzamy, staramy się, aby klient otrzymał zegarek z ustawioną godziną, gotowy do założenia na nadgarstek i użytkowania. Wszystkie paczki pakujemy z najwyższą starannością i zabezpieczamy przed uszkodzeniem. W razie jakichkolwiek pytań nasi konsultanci z chęcią pomogą i udzielą wszelkich odpowiedzi przez infolinię lub mailowo.


O wysokiej jakości obsługi, 100% oryginalności wyrobów zapewnić mogą Państwa wszyscy zadowoleni Klienci, którzy zakupili produkty z naszej oferty. Nasz sklep został wielokrotnie wyróżniony za wysoką jakość obsługi klienta przez serwis Opineo.

 Posiadamy oznaczenia:
     ► ZAUFANE OPINIE
     ► SŁUCHAM SWOICH KLIENTÓW
     ► RZETELNA FIRMA

 

Wg rankinku Opineo 100% klientów poleca nasz sklep!

 

Sprawdź opinie naszych zadowolonych klientów na:

Zostaliśmy także wyróżnieni w plebiscycie w w Rankingu Najlepszych Polskich e-sklepów na rok 2016 w kategorii Biżuteria i Zegarki i byliśmy pierwszym sklepem internetowym sprzedającym zegarki! W 2018 roku zdobyliśmy kolejne wyróżnienie w tym serwisie.