Serwis Suunto

Wszystkie produkty w naszym sklepie są oryginalnymi, pełnowartościowymi wyrobami, pochodzacymi z legalnych polskich dystrybucji zapewniającej serwisowanie.

SUUNTO

w przypadku ewentualnych reklamacji zegarków tej marki, składanych bezpośrednio do producenta, należy kontaktować się z serwisem poprzez oficjalną stronę - TUTAJ.

Marka Suunto oferuje zgłaszanie napraw w systemie door to door (Dostępne w 30 krajach Europy - w tym w Polsce - oraz w Stanach Zjednoczonych). Należy wypełnić formularz zlecenia naprawy bez używania polskich znaków diakrytycznych, a kod pocztowy wpisać bez znaku "-". Po uzyskaniu potwierdzenia, kurier odbierze uszkodzone urządzenie ze wskazanego przez Ciebie miejsca, a naprawione urządzenie zostanie odesłane na wskazany w formularzu adres.

Wg informacji od Suunto, naprawa zostanie ukończona w ciągu około siedmiu dni roboczych. Jeśli dany produkt nie jest objęty gwarancją, przed rozpoczęciem naprawy zostanie przedstawione szacunkowe wyliczenie kosztów ( w przypadku niezdecydowania się na naprawę produkt zostanie odesłany do właściciela, który zostanie obciążony kosztami diagnozy i przesyłki).