05-09-2019

Smartwatche Michael Kors z głośnikiem 5 GEN oraz MKGO

Sezon jesień/zima u modowych producentów zegarków zdecydowanie został poświęcony rozbudowanym kolekcjom smartwatchy i tak oto, w kolekcji marki Michael Kors znaleźć możemy nowe, modne i jeszcze bardziej unowocześnione smartwatche, czyli urządzenia, które znacznie wykraczają poza pojęcie naręcznego zegarka. Wśród nowości znalazła się nowa kolekcja Michael Kors Lexingon, o dużej obudowie, kryjącej mechanizmy 5 generacji, nowa odsłona Bradshaw 2.0 oraz MKGO czyli sportową wersję o stylowym wyglądzie.

Smartwatch Michael Kors 5 generacji - kolekcja Lexington

Jest to pierwsza nowość, jaka pojawiła się na rynku we wrześniu tego roku w segmencie technologii użytkowej znanego amerykańskiego projektanta. Zegarki Michael Kors Lexington z serii smartwatchy posiadają wszystko to, co posiadała poprzednia, czwarta generacja smartwatchy, a do tego zostały wyposażone w baterię o wydłużonym czasie działania dzięki trzem trybom pracy, większą pamięć, zarówno operacyjną jak i przechowywania danych, a także głośnik! Wydawać by się mogło, że tak niewiele, a jednak! To jest to, czego większości użytkowników brakowała w seriach Sofie i Runway, a czym zdobyły pierwsze miejsce na liście bestsellerów zegarki Michael Kors Bradshaw. Dzięki temu naręczny zegarek staje się praktycznie smartfonem, dostępnym na dotknięcie palca, z poziomu nadgarstka! Telefon może zostać w kieszeni, a my możemy odebrać połączenie czy sprawdzić przychodzące powiadomienia. Standardowo obsługa połączeń dostępna jest na ten moment wyłącznie dla korzystających z systemu Android, natomiast wg informacji jakie się pojawiają, ma zostać ona wprowadzona także dla użytkowników iOS’a (termin nie jest znany ani potwierdzony).

Modny damski smartwatch

Kolekcja Michael Kors Lexington Smartwatche prezentuje się znakomicie. To solidny, duży zegarek, o klasycznej kopercie i świetnie wykończonym, żłobionym pierścieniu. Po prawej stronie obudowy zamocowano trzy przyciski. Dopasowana bransoletka ma idealny wymiar i kształt dopasowany do obudowy, jest pięciorzędowa, z czego dwa zewnętrzne ogniwa są szersze. Model występuje w trzech kolorach w podstawowej linii – złotym, srebrnym i trójkolorowym, łączącym srebrną obudowę z różowozłotym pierścieniem z bransoletką srebrną z wewnętrznymi złoconymi ogniwkami.

Sportowe smartwatche Michel Kors MKGO

Kolejną z nowości na druga połowę 2019 roku od tego amerykańskiego projektanta jest linia MKGO, czyli sportowe modele o idealnie okrągłej obudowie z tworzywa i aluminium, wykończone kolorowymi paskami z wytłoczonym logiem marki. Jeśli chodzi o funkcjonalność, opierają się na działaniu 4 generacji smartwatchy, więc nie posiadają wbudowanego głośnika, ale znajdziemy w nich monitor aktywności, pomiar tętna czy GPS. Dzięki temu znakomicie sprawdzą się dla osób prowadzących zdrowy, aktywny tryb życia, szukających modnego smartwatcha. Występują w czterech stylowych kolorach – różowym, biało-złotym, czerwonym i czarnym. Tarcze w pełni konfigurowalne, paski wymienne.

Zdecydowanie jesienny sezon należy do inteligentnych zegarków. Producenci modowych marek wprowadzając technologię użytkową do swoich kolekcji, odpowiadają na potrzeby rynku i wszystkich, którzy żyją szybko, chcą być zawsze na czasie i na bieżąco z wszystkimi światowymi informacjami oraz trendami.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: