Suunto 5 zegarek sportowy z GPS i długim czasem pracy baterii

SUUNTO 5 to wręcz idealny zegarek sportowy - funkcjonalny, wytrzymały, z dobrą baterią i o stylowym wyglądzie. To model, który możesz mieć na nadgarstku w każdej sytuacji. Zaprojetowany, aby współpracować z Tobą, dla Ciebie, aby odnaleźć Twój rytm.  Suunto 5 zapewnia długą żywotność baterii w kompaktowym zegarku GPS, wyposażonym w wiele funkcji sportowych, które ułatwiają monitorowanie wszystkich treningów i śledzenie postępów. Zegarek śledzi również Twoją aktywność 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, w tym, kroki, kalorie, obciążenie i sen, dzięki czemu możesz być pewien, że jesteś zregenerowany i gotów do następnej aktywności sportowej.

Kolekcja Suunto 5 jest ściśle powiązana z linią Suunto 9 i jest swoistą kompaktową wersją starszego brata, który jest bestsellerowym modelem kolekcji. Wysokość koperty została zmniejszona przez zastosowanie cieńszej stalowej ramki, chroniącej mineralne szkiełko. Dopasowany silikonowy pasek został idealnie zaprojektowany i prezentuje się znakomicie oraz jest bardzo komfortowy w użytkowaniu. Kolorystyka kolekcji oparta została na neutralnych i ciemniejszych barwach, które podkreślają metalowe detale.

Wysoka żywotność akumulatora

Pomimo wyjątkowej wydajności, elegancka, lekka konstrukcja Suunto 5 sprawia, że zegarek ten jest wygodny w codziennym użytkowaniu. Delikatnie mniejszy zegarek Suunto 5 zapewnia do 40 godzin pracy w trybie GPS, a inteligentne tryby baterii oraz przypomnienia o ładowaniu, gwarantują, że zawsze będziesz gotowy do treningu. Zegarek rejestruje Twoje nawyki treningowe i przypomina o konieczności doładowania, abyś zawsze był gotów na kolejne ćwiczenia. Suunto 5 został stworzony dla najcięższych warunków. Nie podaje się nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Sportowe przeznaczenie

Suunto 5 został wyposażony w 80 trybów sportowych i jest gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka. Model został wyposażony w bardzo dokładny wbudowany moduł GPS, śledzi tętno z nadgarstka i automatycznie mierzy poziom sprawnści i wydolności organizmu. Pozwala uzyskać odpowiednie statystyki do analizy uzyskiwanych wyników i z dnia na dzień zbliżać się do założonych celów. Cały świat nowych tras czeka na odkrycie dzięki mapom popularności w aplikacji Suunto: synchronizuj i eksploruj nowe trasy bezpośrednio z zegarka. Łącząc się z ulubionymi aplikacjami i usługami sportowymi z aplikacji Suunto uzyskasz jeszcze więcej korzyści. Udostępniaj swoje aktywności w społecznościach sportowych i uzyskaj dostęp do specjalnych analiz i wskazówek treningowych.

Całodobowy pomiar aktywności

Zegarki Suunto 5 całodobowo śledzą aktywność i regenerację, aby zoptymalizować wyniki sportowe. Monitorują nie tylko sport, ale także codzienną aktywność, poziom stresu i jakość snu, co pozwala na określenie dni, w które powinieneś odpocząć, a nie trenować. To personalny trener, który pomoże utrzymać równowagę między życiem, treningiem i czasem regeneracji.

Połącz z partnerskimi aplikacjami

Połącz Suunto 5 z ulubionymi aplikacjami, aby analizować swoje aktywności, wyszukiwać wskazówki dotyczące treningu lub tworzyć filmy 3D – i dzielić się nimi ze swoimi społecznościami.
Suunto 5 oferuje również zestaw ekonomiczny Value Pack – korzyści i ulgi warte ponad 100€/£/$, zapewniane przez naszych partnerów – dzięki czemu poprawisz efektywność swojego treningu, zwiększysz zakres doświadczenia outdoorowego i uzyskasz pomoc w osiągnięciu celów.

 

Występuje w czterech wersjach:

• Suunto 5 All Black SS050299000 w totalnie czarnym kolorze
• Suunto 5 White SS050300000 biały ze srebrnym pierścieniem
• Suunto 5 Burgundy Copper SS050301000 burgundowy z miedzianym pierścieniem
• Suunto 5 Graphite Copper SS050302000 szary z miedzianym pierścieniem