Suunto 7, czyli najlepszy sportowy smartwatch na co dzień

Każdy dzień daje nowe możliwości przekraczania własnych granic - szukasz wyzwań, a może po prostu zależy Ci na prowadzeniu aktywnego trybu życia? Smartwatche Suunto z linii Suunto 7 to najlepsza opcja dla każdego, kto nie chce rezygnować z najwyższej jakości i najbardziej przydatnej funkcjonalności, w każdej chwili swojego życia. Pracuj, trenuj, odpoczywać z zegarkiem sportowym, który z łatwością pozwala pogodzić aktywność fizyczną z zabieganym życiem. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje, które charakteryzują ten model, wybierz Suunto 7 i spraw, aby każdy Twój dzień był jeszcze bardziej uporządkowany, a każdy trening jeszcze efektywniejszy.

Kompatybilny z Android i iOS, zegarek Suunto 7, to krok w stronę technologii użytkowej na najwyższym poziomie. W dzisiejszych czasach wszyscy chcemy żyć lepiej, efektywniej, w zgodzie ze sobą, naturą, ale też nowocześnie i z jak najlepszymi ułatwieniami. Dlatego też został stworzony ten model, do życia każdego, kto ceni swój czas, zdrowie i wie, że najlepsze efekty osiągnąć można przez kontrolę i pracę. Wykorzystaj maksymalnie swój czas, sprawdzaj swój stan snu, aktywności, zdrowia, wykorzystaj bezpłatne mapy terenowe z nawigacją, także offline. Obsługa zegarków Suunto 7 jest prosta i intuicyjna, a to wszystko dzięki działaniu na systemie Wear OS by Google™.

Suunto 7, czyli czy jesteś gotowy na najlepsze?

Może nie jesteśmy do końca obiektywni, ale smartwatche Suunto 7 nas zachwyciły. To nie są jakieś plastikowe tanie zabawki z Chin, które ponosisz miesiąc i rzucisz do szafy. To zegarki, których nie będziesz chciał, albo chciała, zdjąć z nadgarstka. Jakie są ich główne zalety?

‣ wbudowane ponad 70 trybów sportowych, co pozwala jak najlepiej monitorować wykonywane ćwiczenia
‣ wbudowany GPS, świetnie sprawdzający się podczas biegania (telefon możesz zostawić w domu!)
‣ nadgarstkowy czujnik tętna, czyli najnowocześniejsza technologia pozwalająca monitorować puls
‣ kompatybilność z najbardziej popularnymi portalami, takimi jak Strava, Endomondo i TrainingPeaks, Suunto, z możliwością udostępniania swoich wyników
‣ outdoorowe mapy offline, które pozwalają poznawać nowe trasy
‣ powiadomienia z aplikacji, informacje kto dzwoni, bez sięgania po telefon - wyświetlane na Twoim nadgarstku!
‣ szybkie płatności - wbudowany NFC, czyli moduł szybkich płatności zbliżeniowych
‣ sterowanie muzyką z poziomu zegarka, podczas treningu lub spacerów
‣ wymienne paski, które pozwalają na modyfikację wyglądu
‣ możliwość pobrania ulubionych aplikacji z Google Play™

 
 
Zegarek Suunto 7 dla aktywnego trybu życia

Model ten, czyli smartwatch Suunto 7 mierzy aktywność, wysiłek i regenerację w ciągu dnia, pokazując, jak sen i ćwiczenia wpływają na organizm oraz pomagając w utrzymaniu zdrowej równowagi. Dobry sen jest istotnym elementem dbałości o energię do działania, dlatego każdego ranka zegarek Suunto 7 informuje o skuteczności regeneracji w nocy i łącznych zasobach organizmu. Posiada także wbudowany monitor tętna, który pozwala sprawdzać tętno bieżące, ale także śledzić wykres tętna w czasie, gdy podejmujesz aktywność fizyczną i odpoczywasz.

Ty śpisz, a smartwatch Suunto 7 pracuje!

Model ten został wyposażony w monitor snu, co sprawia. że najlepiej zawsze mieć go na nadgarstku. Noszenie zegarka Suunto 7 z aktywną funkcją śledzenia snu pozwala sprawdzać, ile godzin trwa sen i jak bardzo jest korzystny, co pomaga w utrzymaniu zdrowego harmonogramu odpoczynku. Wyznaczenie celu dotyczącego snu i przypomnienia pozwolą przykładowo wykształcić lepsze zwyczaje dotyczące spania. Po pewnym czasie pozwala to na ocenę, jak dane zwyczaje wpływają na ciało i zdrowie organizmu.

Wbudowany GPS i nawigowanie podczas aktywności

Nigdy więcej nie skręć w zły zakręt dzięki szczegółowym alertom nawigacyjnym. Wybierz trasę w aplikacji komputerowej lub aplikacji mobilnej komoot i zsynchronizuj ją ze swoim Suunto 7, aby rozpocząć. Gdy zbliża się zakręt, otrzymasz ostrzeżenie, więc możesz cieszyć się scenerią, zamiast skupiać się na zegarku. Zaplanuj własną trasę lub skorzstaj z jednej z tras znjadujacych się w aplikacji Suunto lub naszych partnerów. Zsynchronizuj trasę z zegarkiem i ruszaj w drogę! Dzięki nawigacji w zegarku zawsze znajdziesz właściwą drogę. 

Twoje ścieżki lub popularne trasy, zabierz zegarek Suunto 7 na każdą wycieczkę outdoorową

Korzystaj z bezpłatnych map offline ze szczegółami terenu, szlakami i warstwicami. W dowolnym momencie możesz sprawdzić trasę, choć gdy będziesz zbliżał się do zakrętu otrzymasz powiadomienie, tak abyś mógł podziwiać widoki, bez konieczności skupiania się na wyświetlaczu zegarka. Wbudowane mapy popularności dla 15 aktywności, w tym biegania, pływania i jazdy na rowerze, pokazują najpopularniejsze trasy, dzięki czemu możesz trenować tam, gdzie polecają inni, lub trzymać się z dala od utartych szlaków. Lokalne mapy offline i mapy popularności zostaną pobrane automatycznie, gdy połączysz się z Wi-Fi i podłączysz zegarek do ładowania. Możesz również ręcznie wybrać mapę preferowanej lokalizacji w celu jej pobrania. Dzięki mapom offline zawsze znajdziesz swoją drogę i poznasz najlepsze trasy treningowe, nawet gdy nie masz telefonu lub połączenia z siecią. dzięki nowoczesnemu systemowi nawigacji już nigdy nie zabłądzisz, po prostu zaplanuj trasę w mobilnej aplikacji i zsynchronizuj ją z swoim zegarkiem Suunto 7. Dzięki współpracy z użytkownikami firma Suunto uzupełnia trasy w swojej nawigacji pozwalając na wybór nowej ścieżki która urozmaici trening. Aplikacja prowadzi historię prowadzonych treningów zapisując trasy w okresie dnia, miesiąca I nawet roku, co pozwala śledzić swój rozwój. Nie martw się też o pogodę podczas aktywności, sprawdź prognozę pogody dzięki MyRadar - ta aplikacja wyświetla pogodę w czasie rzeczywistym z lokalnymi animowanymi mapami pogody, dzięki czemu możesz planować swoje przygody na świeżym powietrzu. 

Tryb oszczędzania baterii i zawsze włączony wyświetlacz o niskim poborze mocy

Dzięki wybraniu opcji „Dobra” dokładność lokalizacji sprawia, że bateria działa dłużej podczas aktywności na świeżym powietrzu. Przygotuj się na dłuższe sesje lub używaj tej funkcji, gdy poziom naładowania baterii jest niski, a mimo to chcesz kontynuować. Podczas biegania lub jazdy na rowerze funkcja FusedTrack™ służy do poprawy jakości śledzenia twoich parametrów. Podczas ćwiczeń ustaw wyświetlacz jako stale włączony - umożliwia to ciągłe wyświetlanie wszystkich danych treningowych bez konieczności podnoszenia nadgarstka w celu aktywowania wyświetlacza.

Codzienny zegarek Suunto

Nie tylko podczas ćwiczeń, potrzebujesz wygodnych funkcji smartwatcha nowoczesnej marki, której możesz zaufać. Zegarek Suunto 7 jest wyposażony w system Wear OS by Google, dzięki czemu jest to najinteligentniejszy zegarek sportowy w historii. Otrzymuj powiadomienia ze swoich ulubionych aplikacji, otrzymuj informacje o spotkaniach lub monitoruj listę rzeczy do zrobienia, łatwo sprawdzaj połączenia i szybko przeglądaj wiadomości przychodzące na zegarku. Wyposażony w szybszy i bezpieczniejszy sposób płacenia z Google Pay, inteligentną pomoc Asystenta Google i tysiące aplikacji w Google Play.

Najwyższa jakość wykonania

Suunto 7 jest odporny na wstrząsy, wodę i zabrudzenia. Przystosowany by działać sprawnie w deszczu, błocie lub śniegu. Posiada przyciski, dzięki czemu można go używać w rękawiczkach, a niezwykle jasny ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości jest chroniony odpornym na zarysowania szkłem Gorilla Glass. Dzięki łączności Wi-Fi aktualizacje oprogramowania są automatyczne, dzięki czemu system zegarka jest zawsze aktualny i ma dostęp do najnowszych funkcji I aplikacji. 

Suunto 7 i aplikacje, z którymi współpracuje

Połącz zegarek Suunto z ulubionymi aplikacjami, aby analizować trening, znajdować nowe trasy, brać udział w szkoleniach lub tworzyć filmy 3D ze swoich przygód – i udostępniać je ulubionej społeczności. Smartwatch Suunto pozwala na zainstalowanie takich aplikacji jak Strava, która wykonuje analizę Twojego treningu, Training Peaks która umożliwia śledzenie dokładnego pomiaru tętna, tempa i wielu innych czynników składających się na trening. Adidas Runnig, która umożliwia śledzenie dystansu, tempo, prędkość, kalorie oraz trasę przez GPS. MapMyRun, która pozwala na monitorowanie treningu, utworzenia planu i analizę danych po treningu. Wikiloc która posiada bazę tras dla różnych aktywności, pozwala je wysłać bezpośrednio na zegarek, a następnie podzielić się treningiem ze społecznością. 

Suunto 7 promocja rabat i najlepsza oferta

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawacą zegarków Suunto, dzięki czemu kupując u nas, otrzymujesz z bezpłatną dostawą do swojego domu oryginalny i pełnowartościowy produkt, z oryginalnym kompletem przewidzianym przez producenta. W zestawie z każdym zegarkiem Suunto 7 otrzymujesz Suunto 7 kabel USB, skróconą instrukcję, oraz ulotkę gwarancyjną. Bezpłatnie także możesz wybrać opcję pakowania na prezent, a jako dowód zakupu możesz wybrać paragon albo fakturę.