27-06-2022

Vostok Europe #VeAreOne-2022 - prezentacja nowego limitowanego zegarka

Najnowsza odsłona limitowanego zegarka Vostok z linii VeAreOne. Stworzona przez współpracę projektantów marki, ale przede wszystkim Klientów i Fanów! Dzięki głosowaniu prowadzonemu w mediach społecznościowych zdecydowano o mechanizmie, wykończeniu, wyglądzie tarczy i funkcjach. Litewska marka Vostok właśnie przedstawiła limitowane wersje do wyboru w pięciu konfiguracjach. Bazą jest automatyczny zegarek z tarczą typu skeleton, o wysokiej wodoszczelności i kopercie z bestsellerowej kolekcji Vostok Energia. Zamów już dziś ten prestiżowy zegarek!

Najważniejsze informacje dotyczące Vostok VeAreOne 2022:

 • obie wersje zegarków zostały zaprojektowane wspólnie z tysiącami fanów VE z ponad 30 krajów na całym świecie
 • 48 mm Tytanowa koperta zegarka według projektu VE Energia
 • wodoodporność 30 ATM
 • automatyczny zawór helowy
 • 13 pionowych rurek trytu w poziomie na tarczy, 3 rurki na wskazówkach godzinowych i minutowych oraz jedna w szafirowej kapsule w bezelu
 • automatyczny mechanizm szkieletowy NH72 pokryty szarym rutenem firmy SII (Japonia), rotor zdobiony "Côtes de Genève"
 • utwardzone szkło mineralne K1
 • skórzane i silikonowe paski wymienne śrubokrętem lub oryginalnym multitoolem VE
 • termin dostawy: Listopad 2022.

CZARNA WERSJA - NH72-575H704

BIAŁA WERSJA - NH72-575H705

Vostok Europe LIMIT 2022, czyli wyjątkowy skeleton #VeAreOne-2022

Automatyczny mechanizm, czarna tarcza typu skeleton, męska obudowa wykonana z tytanu i dodatkowe paski w zestawie. Zegarek Vostok Europe VEAREONE 2022 to model zaprojektowany dla fanów marki, przez fanów marki! Posiada on niesamowity design pozbawiony cyferblatu, dzięki czemu widzimy mechanizm czasomierza. Ten typ zegarków nazywamy skeleton. Chód zapewnia automatyczny mechanizm NH72. Ten męski zegarek charakteryzuje się wysoką wodoszczelnością, widocznymi w ciemności oznaczeniami i ciekawym wzornictwem o typowo męskim charakterze. Obudowa ze żłobionym pierścieniem, solidne wskazówki, dodatkowe paski w zestawie i kolorystyka w klasycznym odcieniu, delikatnie przełamana akcentami żółtego. Całość zapakowana w wodoszczelną skrzynkę VOSTOK.

Limitowany zegarek męski Vostok Europe na 2022 rok

W 2022 roku powstał trzeci model z kolekcji VeAreOne. Pierwsza edycja miała miejsce w 2020 roku i  wniosła do kolekcji zegarek na bazie obudowy Vostok Anchar, o średnicy 48 mm, wyposażony m.in. w chronograf, alarm i wodoszczelność 20 ATM zegarek. Został on wyprodukowany w ilości 599 sztuk. Druga edycja, z 2021 roku, przyniosła aż dwie wersje zegarka, w kilku wersjach kombinacji z różnymi paskami.  Tytanowa koperta z linii Lunokhod-2, o szerokości koperty 49 mm, z mechanizmem PX84 oraz 30 ATM wodoszczelności. Limitacja tej wersji wynosiła zaledwie 399 sztuk z koloru.

W tym roku, 2022, mamy trzecią edycję Vostok VeAreOne. Dzięki głosowaniom fanów marki limitowany zegarek Vostok Europe VeAreOne 2002, na bazie kolekcji ENERGIA, z automatycznym mechanizmem, z tarczą typu skeleton, w dwóch wersjach kolorystycznych i aż pięciu konfiguracjach pasków. Każdy zestaw spakowany w specjalną wodoszczelną skrzynkę. 

Automatyczny zegarek Vostok #VeAreOne2022

Kolekcja Vostok Europe Energia VeAreOne 2022, bazuje na mechanizmie NH72 z automatycznym naciągiem od SII – mechanizm automatyczny szkieletowy, pokryty szarym rutenem firmy SII (Japonia). Rotor zdobiony "Côtes de Genève". Ruten jest to rzadki metal przejściowy należący do grupy platynowców i używany wcześniej głównie w produktach z najwyższej półki. Dlatego też znalazł się on w tej kolekcji, jeszcze bardziej podkreślając jej wyjątkowy charakter i luksusowy poziom. Model ten posiada 41 godzinną rezerwę chodu po pełnym naładowaniu. Werk ten ma 24 kamienie. Z funkcji zapewnia on wskazanie godziny przez trzy wskazówki - godzinowa, minutową i sekundową.

ZEGAREK VOSTOK 2022 LIMIT

Zegarek Vostok Europe Limit VeAreOne 2022 został wykonany z niezawodnych materiałów najwyższej jakości, stosowanych w zegarkach. Mamy tutaj obudowę, wyprodukowaną z wysokiej jakości tytanu, lekkiego i hipoalergicznego oraz bardzo odpornego. Wodoszczelność zapewniona została na poziomie aż 30ATM z automatycznym zaworem helowym. Z zegarkiem tym można bez obaw pływać i nurkować nawet z maską tlenową! Oznaczenia na tarczy są czytelne i proste, w formie pionowo montowanych tub trytonowych. Zastosowano 13 pionowych rurek trytu w poziomie na tarczy, 3 rurki na wskazówkach godzinowych i minutowych oraz jedną w szafirowej kapsule w bezelu. Sportowo-elegancki charakter podkreśla szaro-czarna kolorystyka, szykowny design i dopracowane wykonanie nawet najmniejszych szczegółów oraz solidne zakończenia linii koperty.

Do wyboru jest pięć wersji/konfiguracji Vostok Europe 2022 VeAreOne

 • Zestaw A – zegarek z jasnym wykończeniem cyferblatu, czarny pasek ze skóry, czarny pasek silikonowy
 • Zestaw B - zegarek z ciemnym wykończeniem cyferblatu, czarny pasek ze skóry, czarny pasek silikonowy
 • Zestaw C – zegarek z jasnym wykończeniem cyferblatu, czarny pasek ze skóry, czarny pasek silikonowy, biały pasek silikonowy
 • Zestaw D - zegarek z ciemnym wykończeniem cyferblatu, czarny pasek ze skóry, czarny pasek silikonowy, żółty pasek silikonowy
 • Zestaw E – COMBO MAX – dwa zegarki, z jasnym i z ciemnym wykończeniem cyferblatu, 2 x czarny pasek ze skóry, czarny pasek silikonowy, żółty pasek silikonowy, biały pasek silikonowy, czarny pasek dziurkowany ze skóry

Dostawa Vostok Europe VeAreOne-2022

Zegarek jest mocno limitowany i tworzony na specjalne zamówienia klientów. Zamówienia można składać od końca czerwca 2022, a dostawa przewidziana jest na listopad 2022. Nie czekaj i zamów już dziś!

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: