21-09-2022

Wojskowy smartwatch Amazfit T-Rex 2 wreszcie w Polsce!

Fani sportowych zegarków charakteryzujących się wysoką odpornością z pewnością znają wstrząsoodporne G-Shock'i, ładowane solarnie Instinct’y oraz przystępne cenowo T-Rex’y. Kolekcja T-Rex 2 tak jak poprzednia wersja, tak i wersja PRO odznaczone zostały piętnastoma certyfikatami wojskowymi, które przyznawane są za przystosowanie do trudnych warunków, solidność oraz niezawodność. Urządzenie oznaczone standardem wojskowym (MIL-STD) musi pozytywnie przejść przez wiele wymagających testów, takich jak niskie ciśnienie, wysoka temperatura, niska temperatura, szok temperaturowy, zanieczyszczenie płynami, promieniowanie słoneczne, deszcz, wilgotność, grzyby, słona mgła, piasek i pył, atmosfera wybuchowa, zanurzenie, przyspieszenie, wibracje, hałas, wstrząsy itp.

Smartwatch na misję

Kolekcja T-Rex 2 doskonale sprawdzi się w trudnych warunkach atmosferycznych, a szybkość działania procesora pozwoli na natychmiastowe ustalenie pozycji w przestrzeni dzięki dwuzakresowemu pozycjonowaniu i obsłudze pięciu systemów satelitarnych skutecznie redukujących zakłócenia środowiskowe. Funkcja pobierania tras na zegarek umożliwi poruszanie się w terenie bez konieczności wykorzystania dłoni do nawigacji, ponieważ wszystko wyświetli się na nadgarstku! Na uwagę zasługuje również nawigacja prosta, dzięki której skorzystasz z najkrótszej odległości między dwoma punktami i oszczędzisz kilometry na trasie. W wyznaczeniu pozycji przydatne mogą się również okazać funkcje kompasu i wysokościomierza.

Militarny smartwatch z mocną baterią

Bateria o pojemności 500mAh zapewnia długi okres działania smartwatcha, a zaawansowany układ pozwala na zoptymalizowanie działania względem konieczności użytkowania. Podczas standardowego użytkowania w pełni naładowany zegarek wystarczy na 24 dni, w trakcie intensywnego użytkowania na 10 dni, jeżeli zostanie włączony tryb oszczędzania baterii to możliwe będzie korzystanie ze smartwatcha nawet przez 45 dni! Funkcja GPS mocno skraca okres użytkowania zegarka po naładowaniu i tak, przy standardowym użytkowaniu można z niego korzystać przez ok. 26 godzin, zbalansowany tryb umożliwi działanie przez 50 godzin, a oszczędzanie energii 58 godzin. Bardzo niska temperatura skraca czas użytkowania do maksymalnie 10 godzin, są to jednak temperatury ok. -30°C .

Wojskowy smartwatch z trybami sportowymi

Zegarek posiada ponad 150 trybów sportowych, 8 włącza się automatycznie po rozpoczęciu aktywności. Ilość trybów sportowych wgranych do 2 wersji T-Rex’a przekracza ilość w wersji zwykłej(14) lub PRO(100). Taka funkcjonalność daje możliwości przeanalizowania każdego treningu, bez znaczenia czy to pływanie na basenie, wspinaczka, joga czy też badminton. Smartwatch zgromadzi dane dotyczące tętna, natlenienia i statystyk czasu ćwiczeń. Wyposażony został w funkcję PAI, która podsumuje wysiłek przeznaczony na sprzątanie, lub wykonywanie innych domowych aktywności czy też spacer z psem.

Wodoszczelny smartwatch męski

Wersja T-Rex PRO oraz T-Rex 2 uszczelnione zostały na poziomie 10ATM, co oznacza, że są przystosowane do działania ciśnienia wody 100 metrów. Odporny na deszcz, pływanie w basenie, a nawet w oceanie. Producent nie zaleca użytkowanie zegarka w słonej wodzie nie dłużej niż 96 godzin, a po styczności ze słoną wodą zaleca się natychmiastowe umycie zegarka.

Odporny Smatwatch na co dzień

T-rex 2 doskonale sprawdza się podczas niecodziennych przygód jak i standardowych aktywności. Na wyświetlaczu pojawiają się powiadomienia i wiadomości z aplikacji oraz alerty z kalendarza, co pozwala na optymalne zaplanowanie czasu, a funkcje tworzenia listy zadań, notatek głosowych i timera pomodoro pomogą zrealizować zaplanowane działania. Zegarek monitoruje ilość pokonanych kroków, poziom stresu, spalone kalorie i dane związane ze snem. Smartwatch można zabezpieczyć hasłem, uruchomić tryb nie przeszkadzać oraz pozwoli na odszukanie go z poziomu aplikacji. Zegarek pozwoli również na obsłużenie migawki aparatu w telefonie.Najnowszy model T-Rex 2 z 2022 roku to zdecydowanie najlepsza wersja z tej kolekcji!

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: