21-02-2024

Zegarek do biegania 2024 - Garmin Forerunner 165 vs 265 vs 965 PORÓWNANIE

Topowy smartwatch do biegania GARMIN Forerunner doczekał się następcy budząc przy tym radość, każdego fana urządzeń amerykańskiego producenta. Nowy Smartwatch Forerunner 165 jest jeszcze lżejszy, mniejszy i tańszy od poprzednich wersji z tej kolekcji, a dla konkurencyjnych smartwatchy do biegania jest doskonałą alternatywą z wyświetlaczem AMOLED, dotykowym ekranem, baterią o długiej żywotności, zaawansowanymi funkcjami sportowymi, wskazówkami treningowymi, płatnościami zbliżeniowymi, a nawet muzyką w zegarku!

Dlaczego Garmin?

Amerykańska firma Garmin od lat, a konkretnie od 1989 roku zajmuje się produkcją zaawansowanych funkcyjnie smartwatchy i urządzeń GPS, przyczyniając się do rozwoju znanych sportowców jak i amatorów aktywności fizycznej. Warto postawić na tą firmę nie tylko ze względu na ich wieloletnią tradycję, ale również na widoczny rozwój, jakość użytych materiałów i feedback klientów, którzy stale wybierają tą firmę wymieniając poprzednie urządzenia na nowe. Biorąc pod uwagę oczekiwania klientów firma Garmin wychodzi z kolejną propozycją kultowej już serii Forerunner skierowanej na biegaczy, dlatego warto przyjrzeć się dokładniej dostępnym na rynku wersją i wybrać tą, która będzie najbardziej odpowiednia dla Ciebie.

Jaki Garmin Forerunner wybrać?

Ze względu na mnogość propozycji z kolekcji Forerunner wybór jest trudny, aczkolwiek każda wersja jest mniej lub bardziej dostosowana do uprawiania do aktywności fizycznej. Zdecydowanie najlepiej wyposażony i najbardziej zaawansowany jest Forerunner 965, posiada wgrane mapy, tytanową ramkę i najdłużej działająca baterię, aczkolwiek jego waga może przeszkadzać użytkownikom, którzy nie są przyzwyczajeni do urządzeń pomiarowych. Najnowsza wersja, Forerunner 165 jest lżejsza od poprzedników, waży jedynie 39g, a jej dotykowy wyświetlacz AMOLED ma średnicę 1,2”, żywotność baterii jest zdecydowanie wystarczająca osiągając nawet 11 dni podczas standardowego użytkowania w trybie zegarka, dodatkowo wyposażony jest we wszystkie funkcje przydatne podczas codziennego użytkowania. 

Garmin Forerunner 165 czyli tani zegarek Garmin do biegania 

Nowość na rok 2024, Garmin Forerunner 165 to smartwatch do biegania po który sięgają amatorzy aktywności z uwagi na bardzo przystępną cenę i wyposażenie funkcyjne, monitorujące i zachęcające do uprawiania sportu, lecz wybierany jest również przez profesjonalistów poszukujących lekkiego zegarka, który będzie niewyczuwalny w trakcie treningu. Forerunner 165 waży zaledwie 39g, wyświetlacz ma 390 x 390 px, a przekątna to 1,2”. Bateria zasilająca zegarek jest bardzo pojemna, czas działania wynosi nawet 11 dni pozwalając na monitorowanie w dzień i w nocy stanu organizmu. Forerunner 165 wyposażony jest w zaawansowane pomiary treningowe oraz raporty aktualnej formy i regeneracji oraz ponad 25 wbudowanych aplikacji do aktywności na zewnątrz i w wewnątrz. W urządzeniu wbudowany jest moduł płatności zbliżeniowych Garmin Pay, pozwalający na łatwe dokonywanie płatności bez konieczności wyciągania portfela, czy też telefony. Smartwatch Forerunner 165 wyprodukowany został w dwóch wersjach, do sterowania muzyką i bez tej opcji, tak, aby każdy mógł wybrać idealnego asystenta swojego treningu. 

Polecany zegarek do biegania? Sprawdź Garmin Forerunner 265 

Propozycja z roku 2023, Forerunner 265 nadal utrzymuje się na czele smartwatchy do biegania.  Wyposażony w jasny ekran Amoled o przekątnej 1,3”, długą żywotność baterii, nawet 13 dni w trybie zegarka to doskonała opcja dla tych, którzy dopiero zaczynają biegać oraz tych, którzy biorą udział w maratonach. Ten model łączy w sobie najbardziej pożądane funkcje urządzenia do biegania z wygodnym w użytkowaniu designem oraz modną kolorystyką. Wyprodukowany w dwóch wielkościach i w dwóch wersjach związanych z zarządzaniem muzyką pozwoli każdej osobie na wybranie odpowiedniej wersji w modnym kolorze i z wymiennym paskiem. 

Najlepszy zegarek do biegania 2024? Garmin Forerunner 965 

Najbardziej zaawansowany zegarek do biegania, Garmin Forerunner 965 z GPS to idealna opcja dla profesjonalistów i tych, którzy chcą trenować jak profesjonaliści, to model wyposażony w mapy, pozwalający na łatwe i bezustanne monitorowanie trasy. Forerunner 965 został wyposażony w najbardziej pojemną baterię, której żywotność baterii w trybie zegarka wynosi nawet do 25 dni, duży i wyraźny dotykowy wyświetlacz o przekątnej 1,4”, który obudowany jest przez tytanową ramkę i zabezpieczony przez odporne szkło Gorilla Glass, a wśród funkcji oczywiście są zaawansowane treningi biegowe, dokładne pomiary aktywności i snu, obsługa wielozakresowego systemu GPS, obsługa muzyki z zegarka oraz płatności zbliżeniowe. To smartwatch do biegania dla każdego, kto ceni dokładne pomiary i chce zdobywać nowe szczyty swoich możliwości.

Który Garmin forerunner?

Rozważając który Forerunner wybrać zdecydowanie warto rozważyć najnowszą wersję, Garmin Forerunner 165, wyposażony w moduł płatności zbliżeniowych, świetną baterię, aplikacje monitorujące aktywność na zewnątrz i w pomieszczeniach, GPS i pomiary treningowe wraz z raportami.

PORÓWNANIE FORERUNNER 165, FORERUNNER 265 i FORERUNNER 965

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: