07-09-2018

✰ Zgarnij szwajcarski zegarek Aviator Swiss Made Airacobra V.1.22.0.149.4 ✰

Data publikacji: 07.09.2018

Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez nas konkursie! Do zgarnięcia stylowy szwajcarski zegarek Aviator Swiss Made Airacobra V.1.22.0.149.4

 


Są dwie możliwości wzięcia udziału, przez naszego facebooka bądź tutaj, w komentarzu pod tym postem!

Odpowiedz na pytanie:
zegarek Aviator Swiss Made - tyko dla pilotów czy dla każdego mężczyzny?

Wykaż się kreatywnością i dodaj tekst, link do Twojego zdjęcia, grafiki, filmiku - cokolwiek podpowiada Ci wyobraźnia! Najbardziej kreatywna odpowiedź wygrywa!

Jeśli zdecydujesz się na zgłoszenie w komentarzu pod tym postem, pamiętaj, aby umieścić w treści komentarza także swoje imię i nazwisko (nazwę użytkownika) oraz adres mailowy do kontaktu (zwróć szczególną uwagę, aby był poprawny!).

 

► Na komentarze czekamy do 30.09.2018.
► wybierzemy najbardziej kreatywną według nas odpowiedź i nagrodzimy szwajcarskim zegarkiem Aviator Swiss Made Aircobra V.1.22.0.149.4
► Wyniki do 15.10.2018.

Uczestnik publikując treści w ramach Konkursu deklaruje, iż ich publiczna publikacja nie narusza praw ani dóbr osób trzecich, a w szczególności autorskich praw oraz prawa do wizerunku.

Fundatorem nagród w konkursie jest firma Poljot Euro Gigauri Gocza, ul. Igańska 24, 04-087 Warszawa.

Organizatorem konkursu na fanpage'u OTOZEGARKI i na stronie www.otozegarki.pl jest Saxo Group sp. z o.o. sp.k. ul. Zwycięstwa 52A GCH 44-100 GLIWICE.

Regulamin konkursu - kliknij i zobacz.

 

Edytowany 15.10.2018
Zwycięzcą konkursu został Pan Mariusz Jachimczuk, który udzielił odpowiedzi w poście konkursowym na naszym facebooku. Gratulujemy wygranej!

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Dla każdego
Jak najbardziej dla każdego mężczyzny, a przed wszystkimi dla miłośnika lotnictwa, który nie musi być pilotem.
napisał/a: Aviator
Zegarek aviator idealny jest dla każdego mężczyzny, bo który facet nie marzy o tym aby być pilotem, żeby chociaż raz usiąść za sterami wielkiego samolotu. Jednak dane to będzie tylko nielicznej grupce dlatego zegarek aviator będzie namiastką takich spełnionych marzeń.
napisał/a: Aviator dla każdego
Udowodnijcie, że zegarki Aviator są dla każdego i wyslijcie go do kogoś kto być może nigdy nie pozwolił by sobie na taki wydatek jednak doceniał by go każdego dnia.
napisał/a: zegarek aviator dla każdego mężczyzny
Blask srebra w otoczeniu błękitu połączony z pięknym kształtem daje bardzo konkretne doznania dla najlepszych smakoszy designu.Zegarek to także idealny gift dla każdego mężczyzny. Chcę żeby mój mężczyzna poczuł tak jak ten pilot wznoszący się nad chmury przyjemność z noszenia go na ręku.
napisał/a: Władca pilotów
Według mnie jest to zegarek dla każdego mężczyzny, gdyż każdy mężczyzna jest władcą pilotów... co z tego, że od telewizora ;)
Jan Roszkowski
Janek105R oszkowski@gmail.com
napisał/a: Zegarek Aviator idealny dla każdego
dlatego że jest w ponadczasowym wyglądzie i świetnie będzie wyglądał na codzień do dżinsów ale też do garnituru. Marek Nowak marecki456oko@gmali. com
Pokazuje 1-6 z 6 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: