05-02-2018

Czy godzina w zegarku sama się przestawi?

Funkcja radiocontrol jest jedną z najczęściej pożądanych opcji przez klientów naszego sklepu internetowego szukających idealnych zegarków. Ta nowoczesna technologia pozwala na synchronizowanie czasomierzy ze światowym czasem atomowym. Ten z kolei jest ustalany przy pomocy najdokładniejszych światowych zegarów, które znajdują się we Francji, Japonii, Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz USA.

Z pewnością zastanawiają się Państwo, jak to wszystko działa? Po uprzednim uśrednieniu pomiarów wszystkich sześciu niezależnych od siebie zegarów, główny nadajnik czasu wysyła radiowy sygnał, który odbierany jest przez zegarek. Następnie czasomierz przetwarza odebrane informacje i na ich podstawie wyświetla w pełni wiarygodny czas, który podawany jest z dokładnością do jednej sekundy na milion lat. Wśród propozycji oferowanych przez nasz sklep internetowy znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji z funkcją radiocontrol.
Pierwszą z nich jest zaprojektowany w nowoczesny sposób zegarek BERING 51940-000 wykonany ze stali szlachetnej, który charakteryzuje się interesującym designem oraz antyalergicznym charakterem. Szafirowe szkło, piękna, srebrna, okrągła tarcza oraz pasek w tym samym kolorze z pewnością spodobają się mężczyznom ceniącym sobie dobre jakościowo, a zarazem efektownie wyglądające gadżety.

Inną propozycją jest czasomierz AT8110-61E marki Citizen, który oprócz funkcji radiocontrol zapewnia swoim użytkownikom także chronograf, datownik oraz panel słoneczny. Srebrny zegarek wykonany ze stali szlachetnej w klasyczny sposób znajdzie uznanie wśród klientów w każdym wieku.

Zegarek Casio GST-W310D-1AER z kolekcji G-SHOCK to bardzo wytrzymałe rozwiązanie, które z pewnością zachwyci każdego swoim solidnym wykonaniem z bardzo dobrych gatunkowo materiałów. Funkcje, które oferuje czasomierz, to przede wszystkim alarm, czas światowy, datownik, panel słoneczny, podświetlenie, shock resistant, stoper, timer, wieczny kalendarz, wskaźnik naładowania, a także radiocontrol.

 

Mężczyzn ceniących sobie gadżety zaprojektowane w nowoczesny sposób z pewnością oczaruje smartwatch DIESEL DZT2002. Alarm, czas światowy, datownik, ekran dotykowy, funkcje treningowe, licznik kalorii, metronom kroków, pomiar dystansu, prognoza pogody, a także termometr to funkcje, z których będą mogły korzystać osoby wybierające ten model.  W nim czas samodzielnie się przestawia na podstawie połączenia ze smartfonem.

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: