09-11-2021

Damskie smartwatche ranking 2021

Szybki rozwój technologiczny pozwolił na wyposażenie zegarków w funkcje do których do niedawna nie miały dostępu telefony komórkowe. Najlepsze Damskie Smartwatche 2021 cechuje ich delikatny wygląd w porównaniu do starszych wersji, jak również to, że większość z nich, nawet te hybrydowe wyposażone są w czujnik tętna i nierzadko również ciśnieniomierz oraz pulsoksymetr. Najważniejszym zadaniem dla producentów smartwatchy w tych czasach jest wykonanie urządzenia w taki sposób, aby nie wadziło podczas użytkowania i mogło być zakładane na co dzień, w uwagi na mierniki, które przy odpowiedniej kontroli użytkownika mogą poprawić jego sylwetkę, ale również pomagać w prowadzeniu zdrowego trybu życia opartego na zbilansowanej aktywności i nawodnieniu. Poszukiwania smartwatcha dla kobiety mogą zatem być dość wyczerpujące ze względu na ilość producentów i propozycji, które oferują i dlatego stworzyliśmy ranking damskich smartwatchy 2021.

Najlepszy damski smartwatch sportowy Garmin

Pierwsza decyzja jaką należy podjąć przed przystąpieniem do przeglądania ofert to do czego ma służyć smartwatch. Na rynku zdecydowanie wyróżniają się kolekcje sportowe i codzienne. Wysokiej klasy smartwatche sportowe jak co roku oferuje firma Garmin. W ubiegłym roku zdecydowanie na tle konkurencji wyróżnił się model Garmin Fenix 6S z GPS, który przystosowany jest do użytkowania nawet w trudnych warunkach. Ma załadowane trasy narciarskie i te do pieszych wycieczek, dzięki dokładnej nawigacji poinformuje kiedy skręcić, a w razie niebezpieczeństwa wezwie pomoc. Wgrane tryby sportowe i czujniki pulsu i natlenienia umożliwiają dokładne kalkulacje efektywności treningu. Wyposażony jest również w moduł płatności umożliwiający transakcje zbliżeniowe, synchronizacja z aplikacjami muzycznymi pozwala na odtworzenie muzyki bez telefonu, a powiadomienia z aplikacji ułatwiają pozostanie na bieżąco ze Światem. Wykonanie również warte jest tego, aby zegarek znalazł swoje miejsce w tegorocznym rankingu. Posiada obudowę wykonaną z polimeru wzmocnionego włóknem szklanym wewnątrz której osadzone jest odporne na zarysowania szkło szafirowe zabezpieczające dotykowy wyświetlacz. Pojemna bateria umożliwia długi czas treningu, nawet w trybie GPS. 

Michael Kors Bradshaw 2021 6GEN

Uwielbiany przez wszystkie modne kobiety Smartwatch Michael Kors Bradshaw, to model, którego pierwsza edycja tak spodobała się płci pięknej, że każda kolejna nie była w stanie dorównać   zegarkowi Michael Kors Bradshaw MKT5001, aż do teraz, gdy na polskim rynku pojawiła się wersja Michael Kors Bradshaw 6GEN. MK 6GEN posiada niezbędne funkcje dla każdej kobiety, której dzień wymaga przypilnowania wielu terminów. Szybkie ładowanie baterii pozwala na doładowanie do 80% w 30 minut, dzięki czemu zegarek niemal cały czas może być na ręce. Gdy dzwoni telefon, można odebrać połączenie przy pomocy zegarka i przeprowadzić rozmowę bez konieczności zakładania słuchawki czy też wyciągania smartfona. Smartwatch Bradshaw 6GEN przyda się również podczas uprawiania aktywności, ze względu na pomiary pulsu i natlenienia oraz możliwości wyboru aktywności spośród wielu w pobranej na zegarek aplikacji treningowej. Jego pojemna pamięć pozwoli na wgranie wielu różnych aplikacji, które pomagają na co dzień.

Najnowszy damski smartwatch Fossil 6GEN

Wyczekiwana kolekcja 6GEN z amerykańskiej firmy Fossil trafiła do sprzedaży pod koniec roku 2021. Smartwatch damski Fossil 6GEN jest szybszy, bardziej funkcjonalny i ładniejszy od poprzednika, który i tak ma wiele do zaoferowania i również nalazł się na liście bestsellerów 2021. Damski smartwatch Fossil 6GEN został wyposażony w mikrofon i głośnik umożliwiający prowadzenie rozmowy bez konieczności korzystania ze słuchawki Bluetooth, czy też telefonu komórkowego. Wyświetli na czytelnym ekranie dotykowym powiadomienia i wiadomości ze wszystkich aplikacji Moduł płatności zbliżeniowych umożliwi banalne i szybkie płatności przez zegarek bez konieczności wyciągania portfela. Duża pojemność pozwoli na zainstalowanie wielu użytecznych aplikacji, które usprawnią każdy dzień. Zegarek między innymi odtworzy muzykę z pobranej aplikacji, skontroluje trening według wybranego trybu sportowego, a nawet skonfiguruje połączenia z urządzeniami smart home. Smartwatch z 6GEN wyposażono już w pulsoksymetr, który monitoruje natlenienie oraz w szybkie ładowanie, pozwalające na doładowanie od 80% w czasie 30 minut.

Smartwatch Garmin 2021 Venu 2S

Tegoroczna oferta firmy Garmin to model Venu 2S, czyli najnowsza wersja z serii uwielbianej przez aktywne kobiety. Smartwatch ten jest lekki, wytrzymały i wyposażony w funkcje monitorujące stan organizmu. Posiada całodniowy pomiar stresu i wskaźnik Body energy, który wskaże jak wydajnie pracuje nasz organizm i pozwoli określić kiedy najlepiej wykonać trening. Absolutnym fenomenem w przypadku tej kolekcji jest waga urządzenia, masa nie przekraczająca 40 gram, jest idealnym rozwiązaniem nie tylko podczas aktywności fizycznej, ale również w trakcie dnia, gdy potrzebny jest asystent. Smartwatch sportowy Garmin Venu 2S poinformuje o zbliżającym się spotkaniu, wyświetli powiadomienia z aplikacji i wiadomości tekstowe, pozwoli sprawdzić pogodę, odtworzy muzykę i umożliwi łatwe płatności zbliżeniowe. To doskonała propozycja dla kobiet które posiadają ogromne ambicje i nie chcą tracić czasu i energii. 

Suunto 7 z WEAR OS i płatnościami

Konkurencja firmy Garmin, czyli finlandzki producent Smartwatchy sportowych Suunto również nie próżnował co zaowocowało powstaniem kolekcji Suunto 7 z intuicyjnym oprogramowaniem WEAR OS. To sportowy smartwatch większego kalibru przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, wyposażony w funkcje treningowe oraz przydatne na co dzień płatności zbliżeniowe, powiadomienia i wiadomości, możliwość sprawdzenia listy zadań do wykonania oraz monitorowanie aktywności i snu. To pierwszy smartwatch Suunto działający na systemie WEAR OS co stanowi ogromy przełom w tej firmie. Zegarek dzięki temu oprogramowaniu jest jeszcze bardziej przyjazny użytkownikom. 

Fossil Q 2021 GEN 5E

Odkąd zegarki przestały być tylko miernikami czasu projektanci zajmujący się modą uświadomili sobie, że teraz na topie jest technologia. Amerykańska firma Fossil, której wyroby znane są na całym Świecie co roku proponuje co raz piękniejsze i bardziej wyposażone funkcyjnie smartwatche. Damski smartwatch Fossil 5E w roku 2021 wyposażony jest w szereg nieprzeciętnych funkcji. Wbudowany mikrofon i głośnik dają możliwość prowadzenia rozmowy, a dla użytkowników systemu Android dodatkowym udogodnieniem jest korzystanie z pomocy asystenta Google. Moduł NFC pozwala na dokonanie płatności jednym ruchem nadgarstka, a monitorowanie akcji serca automatycznie dokona pomiaru pulsu. To idealna propozycja biżuteryjnego dodatku z nowoczesnymi funkcjami na każdą okazję.

Hybrydowy Fossil z czujnikiem tętna

Nie wszystkie smartwatche Fossil posiadają dotykowy wyświetlacz, firma ta również oferuje hybrydowe wersje o bardziej klasycznym wyglądzie. Najnowsza kolekcja hybrydowych smartwatchy Fossil Monroe jest doskonale wyważona pomiędzy analogowym czasomierzem, a nowoczesnym urządzeniem monitorującym. To zegarek którego wskazania czasu określane są przez zwykłe wskazówki osadzone na wyświetlaczu, który pokaże informacje o tętnie, odbywanym treningu, ilości kroków, powiadomieniach i wiadomościach oraz alertach z kalendarza. Bardzo wydajna bateria umożliwia użytkowanie nawet do dwóch tygodni na jednym naładowaniu. Smartwatch hybrydowy Fossil to doskonały kompromis.

Damski Garett Naomi PRO 2021

W rankingu smartwatchy na wysokim miejscu również znajduje się kolekcja Naomi PRO wyprodukowana przez uwielbianą przez polaków firmę Garett, która z roku na rok pomnaża możliwości swoich produktów w celu zaspokojenia potrzeb klientów. Zegarek Naomi PRO to nowa wersja najbardziej popularnego modelu damskiego smartwatcha, który wzbogacony został o pomiar natlenienia. Zegarek Garett Naomi PRO posiada w pełni dotykowy ekran, który pozwala na łatwe użytkowanie. Na kolorowym wyświetlaczu pojawiają się powiadomienia i wiadomości z aplikacji oraz przypomnienia i alerty związane z aktywnością oraz nawodnieniem. To wyczekiwany smartwatch tej firmy, który pokochało wiele użytkowniczek. 

Diamentowy Garett Lady Ann

Kolejną z nowości firmy Garett jest kolekcja Ann niejako wyprodukowana na wzór biżuteryjnego smartwatcha Lisa, który przez wiele sezonów był najczęściej wybieranym zegarkiem. Pięknie oszlifowana na kształt diamentu koperta skrywa w sobie w pełni dotykowy wyświetlacz, który dzieki dużej powierzchni jest wygodny podczas użytkowania oraz bardzo czytelny. Garett Lady Ann Posiada wszystkie funkcje w które wyposażony jest zegarek Naomi PRO, także nie ma się co dziwić, że często kobiety, które szukają bardziej oryginalnego wyglądu decydują się na ten model. Wyświetli powiadomienia, wiadomości, informacje o połączeniu oraz alerty i przypomnienia. Umożliwi wykonanie efektywnego treningu oraz całodobowe monitorowanie organizmu.

Damski smartwatch G.Rossi z dodatkowym paskiem

W tym roku do starcia na najlepszy smartwatch przystąpiła firma G.Rossi z ciekawymi kolekcjami smartwatchy biżuteryjnych jak i tych bardziej sportowych. Najczęściej wybierany smartwatch damski G.Rossi to model GRSWBF2 z biżuteryjna kopertą zdobioną brokatem, która doskonale prezentuje się na stalowej bransolecie, ale również na pasku, który dodatkowo dołączony jest do zestawu. Daje to możliwość samodzielnej wymiany paska kiedy tylko ma się na to ochotę. Smartwatch posiada funkcje, które już teraz są uznawane za standardowe podczas codziennego użytkowania. Wyświetla powiadomienia oraz wiadomości, podczas ćwiczeń sprawdza tętno, monitoruje dzienną aktywność oraz liczbę kroków. Piękny zegarek w świetnej cenie. 

Dotykowy Rubicon z pulsoksymetrem

Warto zwrócić uwagę na nową wersje zegarka RNCE40 firmy Rubicon, model RNCE40 PRO. Poprzednia wersja pomimo mniejszej ilości możliwości była uwielbiana przez użytkowników, ta natomiast posiada już dodatkowo pulsoksymetr, a wyświetlacz w całości jest dotykowy, co usprawnia obsługę. Ten damski smartwatch Rubicon wyświetla powiadomienia oraz wiadomości z aplikacji na bieżąco, informuje o połączeniach i alertach. Monitoruje dzienną aktywność, poziom nawodnienia oraz sen. Będzie doskonałym kompanem do treningu ponieważ jest w stanie monitorować puls, ciśnienie i natlenienie podczas odpowiedniego trybu sportowego wybranego spośród kilku możliwości. Jest to świetna propozycja zegarka na co dzień i na siłownię w bardzo dobrej cenie. 

Opaska monitorująca Rubicon z wymiennym paskiem

Alternatywą dla okrągłych lub prostokątnych smartwatchy jest opaska monitorująca Rubicon RNCE59 z dodatkowym paskiem, który dołączany jest do zestawu. Smartband Rubicon ładowany jest poprzez wejście USB, które ukryte jest w pasku i wobec tego nie potrzebuje kabla do ładowania. Jest lekki, wygodny i posiada czytelny kolorowy wyświetlacz. Jest wyposażony w czujniki, które monitorują organizm, takie jak pulsometr, ciśnieniomierz, pulsoksymetr i monitor temperatury. Wciągu dnia przypomni o koniecznym dla zdrowia ruchu oraz przerwie na odpoczynek, a nocą dokona pomiarów dotyczących snu. To niepozorne urządzenie jest w bardzo przystępnej cenie i dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. 

Ranking damskich smartwatchy 2021

  • Garmin Fenix 6S
  • Garmin Venu 2S
  • Suunto 7
  • Fossil 5E
  • Fossil Monroe
  • Garett Naomi PRO
  • Garett Ann
  • G. Rossi GRSWBF2
  • Rubicon RNCE40 PRO
  • Rubicon RNCE59

Kolejność uzależniona została od ceny, ponieważ wszystkie wskazane smartwatche niezależnie od kwoty zostały w roku 2021 wybrane opinią naszych klientek jako warte uwagi urządzenia, które wyróżniły się spośród konkurentów.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: