28-11-2023

Garett dla dziecka 2023 porównanie wszystkich modeli

Bezustannie rozwijająca sie technologia zastosowana w smartwatchach dzieciecych pozwala rodzicom spokojnie przeżyć dzień, a wieczorem rozkoszować się odpoczynkiem. Dzięki dziecięcym smartwatchom Garett ze slotem na kartę SIM bezustannie można monitorować lokalizację dziecka, wyznaczyć obszar po którego przekroczeniu rodzic otrzyma alert oraz wybrać numer SOS do którego zostanie wysłana informacja gdy tylko dziecko naciśnie przycisk na zegarku. Wymienione funkcje to już podstawa oprogramowania dziecięcych smartwatchy Garett, zatem czym wyróżniają się nowe modele?

Poniżej prezentujemy najświeższe porównanie, w którym znaleźć można aktualnie dostępne dziecięce smartwatche Garett. W nim zostały uwzględnione modele ESSA, ROCK, Life MAX, Focus, Twin, Fit, N!ce oraz Sun Ultra

 

Porównanie funkcji Garett dla dzieci 2023 - zobacz - 

Garett Kids 
ESSA

+ WhatsApp
+ Face Unlock
+ Przycisk SOS
+ Duża bateria
zobacz →

Garett Kids FOCUS

+ GPS
+ Video Rozmowy
+ Przycisk SOS
+ okrągła budowa
zobacz →
 

Garett Kids
ROCK

+ GPS
+ Video Rozmowy
+ Przycisk SOS
+ dobra bateria
zobacz →
 

Garett Kids
LIFE MAX

+ GPS
+ Video Rozmowy
+ Przycisk SOS
+ Duża bateria
zobacz →
 

Garett Kids 
Twin

+ GPS
+ Video Rozmowy
+ Przycisk SOS
+ Duża bateria
zobacz →
 


Garett Kids 
Fit

+ Tryby sportowe
+ Pulsometr
+ Gry do wyboru
+ Niska cena
zobacz →

 

Garett Kids 
N!ce

+ GPS
+ Rozmowy
+ Aparat
+ Świetna cena
zobacz →
 

Garett Kids 
Sun Ultra

+ Pulsometr
+ Rozmowy
+ BESTSELLER
+ Świetna cena
zobacz →

 Dostępna oferta: Garett dziecięce smartwatche

Garett dla dzieci 2023

To co na pierwszy rzut oka wyróżnia najnowsze kolekcje zegarków Garett dziecięcych to bardziej nowoczesny, mniejszy wygląd, zegarki Sun Ultra, Essa i N!ce są smuklejsze, bardziej minimalistyczne od poprzedników. Nowymi funkcjami w przypadku kolekcji Essa oraz Sun Ultra są funkcje Face Unlock oraz komunikator WhatsApp. Dla opiekunów lub rodziców, zegarki dziecięce Garett są świetną pomocą w kontakcie z dzieckiem i w zapewnieniu bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Wśród funkcji znajdziemy  przykładowo przycisk SOS, informujący o niebezpieczeństwie, funkcję GPS, która umożliwia rodzicom szybkie zlokalizowanie swojej pociechy.

Porównanie smartwatch Garett 2023

Polska marka Garett oferuje bardzo rozbudowaną kolekcję dziecięcych smartwatchy, więc wybór może być nie lada wyzwaniem. Poniżej prezentujemy dokładne porównanie wszystkich aktualnie modeli z serii zegarki dziecięce Garett.

Smartwatch dla dzieci Garett Kids Sun Ultra

Najnowszy model z kolekcji to Smartwatch Garett Kids Sun Ultra, czyli najlepiej wyposażony smartwatch dziecięcy z firmy Garett. Zegarek ten dokonuje oraz zapisuje pomiary pulsometru, ciśnieniomierza i termometru pomagając w monitorowaniu zdrowia dziecka. Ma wbudowany slot na kartę SIM, co pozwala na korzystanie z lokalizatora i geoogrodzenia, oraz nawiązywania połączeń i wideorozmów, nawet przez WhatsApp. Zegarek posiada również FaceUnlock, jako zabezpieczenie przed kradzieżą. 

Smartwatch garett który wybrać

Bestsellerowy zegarek dziecięcy Garett, to na ten moment niezmiennie model Garett Kids ESSA, czyli wodoszczelny zegarek z GPS dla dziecka, obsługiwany przez dotykowy ekran, z funkcją aparatu oraz krokomierza. Oczywiście daje także opcję rozmów i wezwanie pomocy przez przycisk SOS. Prócz tego posiada funkcję przesyłania wiadomości głosowych oraz „zdalnego podsłuchu” otoczenia. Tak jak model Sun Ultra mają funkcję Face Unlock oraz komunikator WhatsApp.

Smartwatch dziecięcy Garett do 200 zł Garett Fit, wyposażony w gamę funkcji monitorujących zdrowie, takich jak ciśnieniomierz, pulsometr, termometr, monitor snu, monitorowanie nawodnienia oraz wiele gier do wyboru. Zegarki Garett Fit nie mają slotu na kartę SIM, co uniemożliwia lokalizację i prowadzenie rozmów.

Smartwatch dla dzieci opinie

Smartwatche Garett cieszą się bardzo dużą popularnością, ale także dobrymi opiniami, nasi klienci są zadowoleni z ich działania i funkcjonalności. Marka Garett daje na swoje produkty 24 miesiące gwarancji. Nasz sklep Otozegarki.pl jest autoryzowanym punktem sprzedażowym, w którym możesz zakupić oryginalne zegarki dziecięce smartwatche Garett, z gwarancją i oryginalnymi kompletami. Poznaj opinie naszych klientów o wybranych modelach Garett dla dziecka!

Sprawdź dostępne modele dziecięcych smartwatchy Garett:

Oto porównanie funkcji i parametrów wszystkich dostepnych smartwatchy dziecięcych Garett z naszej oferty. KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ.

 


NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Smartwatche Garett dla dzieci zostały docenione w plebiscycie portalu Zabawkowicz i wyróżnione Nagrodą Rodziców 2019 w kategorii Bezpieczeństwo dziecka.
Zegarki z GPS dla dzieci to idealne rozwiązanie, by pogodzić dwie, zdawałoby się, przeciwne sobie rzeczy: troskę o bezpieczeństwo dziecka oraz przyzwolenie na odrobinę samodzielności.

Złota Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma - 2020
Marka Garett w 2020 roku została uhonorowana złotym godłem Super Marka 2020 przez Forum Biznesu.

 

Zobacz także:

► Smartwatche Garett porównanie męskie - smartwatche męskie ranking 2022

► Smartwatche Garett porównanie damskie - smartwatche damskie ​​ranking 2022

 

 
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: