05-05-2020

Porównanie Garmin Fenix 5 i 6

Seria Fenix marki Garmin to jedne z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych produktów tej marki. Stworzone z myślą o najbardziej wymagających osobach, wyposażone w multum funkcji, o sportowym wyglądzie. Dodatkowo wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nic więc dziwnego, że pomimo dość wysokiej ceny jak na sportowe urządzenia (choć tak naprawdę w odniesieniu do funkcji, ich ceny nie są wygórowane), zegarki sportowe Garmin Fenix od lat znajdują się na listach bestsellerów.

Garmin Fenix 6 czyli najnowsza seria multisportowych zegarków

Przełom 2019 i 2020 roku z pewnością należy do tego modelu – najnowszy zegarek Garmin Fenix 6 już od momentu premiery stał się jednym z najczęściej wyszukiwanych sportowych zegarków. Wysokiej klasy multisportowy smartwatch GPS dla osób, które chcą przekraczać granice swoich możliwości. Inspiracją do tworzenia tej kolekcji było tysiące sportowców i odkrywców, którzy podczas uprawiania różnorodnych dyscyplin stawiają poprzeczkę coraz wyżej i tak też robią zegarki Garmin seria Fenix 6. Mamy tutaj rozbudowane funkcje outdoorowe, sportowe, do biegania, pływania, kolarskie i wiele innych, a do tego wytrzymałą baterię i nowoczesny design.

Porównanie Garmin Fenix 6

Seria zegarków Garmin Fenix 6 jest mocno rozbudowana, mamy tutaj do wyboru 6 zegarków, różniących się detalami. Wyróżnić możemy Garmin Fenix 6 czyli wersję podstawową, a także opcję Fenix 6 PRO oraz Fenix 6 Sapphire, a także Garmin Fenix 6S o zmniejszonym rozmiarze, występujący też w wersji Fenix 6S PRO oraz Fenix 6S Sapphire, występuje również najbardziej zaawansowana opcja Fenix 6X PRO , Sapphire oraz topowy model Fenix 6X Pro Solar. Między tymi modelami różnicę widzimy przede wszystkim w wielkości, materiałach użytych do wykończenia, czasie działania baterii oraz wbudowanej pamięci. Jeśli chodzi o funkcje, wersja podstawowa, czyli Fenix 6 oraz Fenix 6S nie posiadają opcji otwarzania muzyki i pamięci utworów, a także kilku mocno rozbudowanych funkcjonalności jak np. kursów rowerowych czy wgranych tras kurortów narciarskich.

Porównanie Garmin Fenix 5 i 6

Wszystkich, którzy zainteresowani są nowością od Garmina interesuje porównanie najnowszej, szóstej edycji do poprzedniej wersji Garmin Fenix 5. Przygotowaliśmy zatem kompletne zestawienie modeli, aby każdy mógł sprawdzić występujące różnice. Poniżej przedstawiamy porównanie najważniejszych różnic. KLIKNIJ ABY OBEJRZEĆ W POWIĘKSZENIU

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: