12-05-2020

Garett dla dziecka - porównanie wszystkich modeli

Nowoczesne funkcje, zaawansowana technologia, która nie tylko zaciekawi dziecko, ale też da opiekunowi poczucie bezpieczeństwa, a do tego atrakcyjny wygląd i dobrej jakości wykonanie, tak w skrócie można opisać kolekcję obejmującą smartwatche dziecięce Garett. Jest to jedyna z tak bardzo rozbudowanych opcji inteligentnych zegarków skierowanych do najmłodszych. Polska firma Garett co sezon proponuje nowe modele, o jeszcze lepszych parametrach, które z pewnością spodobają się każdemu dziecku.

AKTUALIZACJA 12.12.2021 - NAJŚWIEŻSZE PORÓWNANIE GARETT DZIECIĘCY 2021 ROK - tutaj -

Garett dla dzieci

Tym, co czyni  zegarki Garett znakomitym pomysłem na prezent dla dziecka, jest przede wszystkim nowoczesność i bardzo przydatne funkcje. Jeśli chodzi o spojrzenie najmłodszych, smartwatch dziecięcy Garett, jest dla nich swego rodzaju krokiem w dorosłość – otrzymują (najczęściej) go jako pierwszy zegarek, czyli gadżet zarezerwowany dla dorosłych. Dla opiekunów lub rodziców, zegarki dziecięce Garett są świetną pomocą w kontakcie z dzieckiem i w zapewnieniu bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Wśród funkcji znajdziemy  przykładowo przycisk SOS, informujący o niebezpieczeństwie, funkcję GPS, która umożliwia rodzicom szybkie zlokalizowanie swojej pociechy.

Porównanie smartwatch Garett

Polska marka Garett oferuje bardzo rozbudowaną kolekcję dziecięcych smartwatchy, więc wybór może być nie lada wyzwaniem. Poniżej prezentujemy dokładne porównanie wszystkich aktualnie modeli z serii zegarki dziecięce Garett.

Smartwatch dla dzieci Garett Kids Star 4G

Najnowszy model z kolekcji to Smartwatch Garett Kids Star 4G, czyli swego rodzaju hybryda, zegarek-telefon, który nie ustępuje standardem łączności wiodącym modelom smartfonów na rynku. To pierwszy model z kolekcji Garett dla dzieci, który oferuje już nie tylko same rozmowy, ale także rozmowy wideo! Wykorzystuje on technologię 4G LTE, posiada własny systemem oraz funkcję GPS i lokalizator użytkownika.

Smartwatch garett który wybrać

Bestsellerowy zegarek dziecięcy Garett, to na ten moment niezmiennie model Garett Kids Happy, czyli wodoszczelny zegarek z GPS dla dziecka, obsługiwany przez dotykowy ekran, z funkcją aparatu oraz krokomierza. Oczywiście daje także opcję rozmów i wezwanie pomocy przez przycisk SOS. Prócz tego posiada funkcję przesyłania wiadomości głosowych oraz „zdalnego podsłuchu” otoczenia. Do lokalizacji model Garett Kids Happy wykorzystuje aż 3 technologie: GPS + LBS + WiFi.

Jednym z ciekawszych modeli jest także Garett Sweet 2, wyposażony w dotykowy kolorowy, ekran, który od modelu Smartwatch Garett Kids Happy, różni się tym, że posiada m.in. alarm zgubienia, i przeglądarkę zdjęć.

Smartwatch dziecięcy Garett do 200 zł, to dział, w którym znajdziemy głównie starsze modele o podstawowej funkcjonalności, w tym zegarek dziecięcy Garett Kids 1, czyli najtańszy zegarek-telefon dla dziecka. Można do niego zamontować kartę SIM dowolnego operatora. Posiada podstawowe funkcje, takie jak przycisk SOS, monitoring głosu, GEO-ogrodzenie.

W przedziale cenowym Smartwatch dziecięcy do 300 zł mamy już zdecydowanie większy wybór. Jeśli interesują Cię smartwatche dziecięce do 300 zł, to zwróć uwagę na modele Garett Kids 2, 4 oraz 5.

Jeśli natomiast posiadasz trochę większy budżet, możesz wybierać praktycznie w całej kolekcji, kierując się głównie funkcjonalnością oraz designem dziecięcych smartwatchy Garett.

Smartwatch dla dzieci opinie

Smartwatche Garett cieszą się bardzo dużą popularnością, ale także dobrymi opiniami, nasi klienci są zadowoleni z ich działania i funkcjonalności. Marka Garett daje na swoje produkty 24 miesiące gwarancji. Nasz sklep Otozegarki.pl jest autoryzowanym punktem sprzedażowym, w którym możesz zakupić oryginalne zegarki dziecięce smartwatche Garett, z gwarancją i oryginalnymi kompletami. Poznaj opinie naszych klientów o wybranych modelach Garett dla dziecka!

Sprawdź dostępne modele dziecięcych smartwatchy Garett:

Oto porównanie funkcji i parametrów wszystkich dostepnych smartwatchy dziecięcych Garett z naszej oferty. KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ.

 NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Smartwatche Garett dla dzieci zostały docenione w plebiscycie portalu Zabawkowicz i wyróżnione Nagrodą Rodziców 2019 w kategorii Bezpieczeństwo dziecka.
Zegarki z GPS dla dzieci to idealne rozwiązanie, by pogodzić dwie, zdawałoby się, przeciwne sobie rzeczy: troskę o bezpieczeństwo dziecka oraz przyzwolenie na odrobinę samodzielności.

Złota Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma - 2020
Marka Garett w 2020 roku została uhonorowana złotym godłem Super Marka 2020 przez Forum Biznesu.

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: .
w końcu jakieś porządne porownanie wszystkich!! kupuję zatem model SWEET dla corki i STAR dla chrześniaka na komunię
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: