Serwis Garett

Wszystkie produkty w naszym sklepie są oryginalnymi, pełnowartościowymi wyrobami, pochodzacymi z legalnych polskich dystrybucji zapewniającej serwisowanie w Polsce.

Polskim przedstawicielem marki:

GARETT

jest firma:
Garett Electronics
Pomoc techniczna: 799 881 221 serwis@garett.pl

W przypadku reklamacji zgłaszanej przez klienta bezpośrednio do Garett Electronics w zakresie obejmującym świadczenia gwarancyjne - należy zastosować poniższą procedurę przygotowaną przez samego producenta.


Produkty sprzedawane w sklepie Garett posiadają 24 miesięczną gwarancję.
Garett Electronics posiada Ogólnopolski serwis Gwarancyjny.
Uwaga: prosimy o zachowanie dowodu zakupu (paragon lub faktura) i oryginalnego opakowania aż do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego - stanowią one podstawę do zgłaszania reklamacji
 Jak zgłaszać reklamację?

1.  Napotkałeś problemy z  zakupionym urządzeniem? - Skontaktuj się mailowo: serwis@garett.pl lub telefonicznie 799-881-221 i przedstaw dokładnie problem.

2. Chcesz wysłać urządzenie na   reklamację do Garett Electronis? - Zapakuj dokładnie reklamowany produkt i dołącz do niego wypełnioną kartę gwarancyjną wraz z dowodem zakupu.
Tak przygotowaną reklamację prześlij na adres : Garett Dział Zwrotów, Targowa 18/1413, 25-520 Kielce.

3.  Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem  reklamacji firma zwróci się do Ciebie o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

4. Rozpoznanie reklamację następuje w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

5. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

6. Nieodbierane są przesyłek za pobraniem.

7.  Klient zobowiązany jest wysłać reklamowany towar na swój koszt a w przypadku pozytywnego  rozpatrzenia reklamacji naprawiony lub wymieniony  towar odsyłany jest do klienta na koszt firmy.
W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: serwis@garett.pl,
Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.