Serwis Garmin

Wszystkie produkty w naszym sklepie są oryginalnymi, pełnowartościowymi wyrobami, pochodzacymi z legalnych polskich dystrybucji zapewniającej serwisowanie w Polsce.

Polskim przedstawicielem marki:

GARMIN

jest firma:
Garmin Polska, Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa
INFOLINIA: 00800 4412 454

W przypadku reklamacji zgłaszanej do bezpośrednio przez klienta w zakresie obejmującym świadczenia gwarancyjne - należy zastosować poniższą procedurę przygotowaną przez samego producenta:
1) Skontaktować się poprzez infolinię 00800 4412 454 celem zgłoszenia roszczeń reklamacyjnych. Klient zobligowany jest do uprzedniego przygotowania: numeru seryjnego urządzenia (umieszczonego na opakowaniu lub na samym urządzeniu), dokładnego opisu wady/usterki, danych teleadresowych oraz opcjonalnie adresu e-mail.
2) Klient dokonując zgłoszenia otrzymuje numer identyfikacyjny zgłoszenia serwisowego SRR - od tej chwili wszelaka komunikacja z infolinią producenta zmierzająca do pozyskania informacji związanych z serwisowanym urządzeniem musi opierać się na tymże numerze.
3) Po pozyskaniu w/w numeru SRR Klient zobowiązany jest nadać reklamowane urządzenie na adres: Garmin Polska, Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa, umieszczając na nadawanej przesyłce, w widocznym miejscu, nadany numer SRR
4) Przesyłkę klient nadaj na swój koszt, dowolną metodą logistyczną, która zapewni dostawę do adresu przeznaczenia.
5) Od chwili otrzymania reklamowanego urządzenia producent rozpoczyna procedurę jego wymiany (w przypadku zasadności składanej reklamacji/roszczenia) na urządzeni pozbawione opisanych wad, które będzie opatrzone nowym biegiem okresu gwarancyjnego.

Serwis Garmin Polska

W naszym sklepie internetowym możesz zamówić oryginalny i fabrycznie nowy zegarek w atrakcyjnie niskiej cenie. A co w sytuacji, gdy ulegnie on uszkodzeniu? Jako autoryzowany Partner i sprzedawca Garmin Polska zachęcamy Cię do skorzystania z serwisu producenta, gwarantującego usługi świadczone na najwyższym poziomie. Zapraszamy do poznania informacji na temat jego oferty.

Kupuj u autoryzowanego sprzedawcy, naprawiaj w autoryzowanym serwisie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz nawiązanym w trakcie obecności na rynku współpracom możemy zaproponować naszym klientom najlepsze miejsce, w którym mogą naprawić uszkodzony zegarek lub smartwatch. Jako autoryzowany sprzedawca zapraszamy do skorzystania z usług świadczonych przez serwis marki Garmin.

Za zlokalizowany w Warszawie serwis zegarków marki Garmin Polska odpowiada zespół doświadczonych zegarmistrzów, którzy mogą pochwalić się nie tylko profesjonalnym podejściem i wieloma latami w zawodzie, ale także odpowiednimi kwalifikacjami. Dzięki temu dbają oni o Twój czasomierz tak, jak o swój własny.

Serwis Garmin w Polsce – tylko oryginalne elementy

Korzystając z usług oferowanych przez serwis Garmin Polska, możesz mieć pewność, że do naprawy zegarków zostaną wykorzystane wyłącznie sprawdzone i oryginalne elementy. Na każdy z nich jest również udzielana gwarancja, która jest najlepszym potwierdzeniem jakości serwisu.

Oryginalne części są pozyskiwane od zaufanych dostawców, w tym przede wszystkim od przedstawicieli samego producenta i z Polski, i z zagranicy. Pracownicy serwisu zrobią wszystko, aby po naprawie Twój inteligentny zegarek był równie funkcjonalny i designerski, jak przed jego uszkodzeniem.

Co oferuje serwis Garmin?

Jako autoryzowany partner i sprzedawca Garmin w Polsce chcemy zachęcić naszych klientów do korzystania wyłącznie z kompleksowej gamy usług, obejmującej zarówno naprawę, jak i konserwację poszczególnych elementów zegarka, świadczonej przez autoryzowany serwis marki w Polsce. Jest nim:

Garmin Polska

Al. Jerozolimskie 181

02-222 Warszawa

INFOLINIA: 00800 4412 454

W zakresie usług serwisu w Warszawie znajdziesz na przykład wymianę lub naprawę uszkodzonych czy zużytych elementów zegarka Garmin Polska, naoliwienie mechanizmu, instalację tarczy i ekranu dotykowego, a nawet i montaż całego smartwatcha. Dodatkowo fachowcy skontrolują prawidłowe działanie poszczególnych funkcji, wymienią baterię czy sprawdzą i wyregulują dokładność chodu.

Pozostałe usługi serwisu producenta w Polsce

W autoryzowanym serwisie znajdziesz również wiele innych usług dedykowanych smartwatchom Garmin. Na Twoje życzenie można zdemontować poszczególne elementy koperty, wymienić pasek oraz wyczyścić ewentualne zabrudzenia wewnątrz inteligentnych zegarków.

Pamiętaj, że czas wymiany poszczególnych części czy ich naprawy jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Aby poznać więcej szczegółów, skontaktuj się telefonicznie z serwisem. W trakcie rozmowy możesz także poznać więcej informacji na temat szczegółowego zakresu prac serwisowych.

Co warto wiedzieć o marce Garmin?

Garmin to amerykańska firma, która specjalizuje się w produkcji urządzeń typu wearables oraz rozwiązań wykorzystujących GPS. Elektroniczne urządzenia producenta są dostępne na rynku już od 1989 r. i od samego początku cieszą się uznaniem oraz popularnością wśród najbardziej wymagających klientów.

Marka dedykuje swoje produkty miłośnikom outdoorowych przygód i sportowcom. Dodatkowo specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań dla konkretnych gałęzi biznesu, w szczególności tego związanego z transportem motorowym, powietrznym, wodnym czy drogowym.