Serwis Garmin

Wszystkie produkty w naszym sklepie są oryginalnymi, pełnowartościowymi wyrobami, pochodzacymi z legalnych polskich dystrybucji zapewniającej serwisowanie w Polsce.

Polskim przedstawicielem marki GARMIN
jest firma:
Garmin Polska, Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa
INFOLINIA: 008001214564 / 22 1168006

SERWIS GARMIN:
Adres: Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa
KONTAKT: 
008001214564 / 22 1168006

Procedura reklamacyjna:
W przypadku reklamacji zgłaszanej do bezpośrednio przez klienta w zakresie obejmującym świadczenia gwarancyjne - należy zastosować poniższą procedurę przygotowaną przez samego producenta:

1) Skontaktować się poprzez infolinię 00800 4412 454 celem zgłoszenia roszczeń reklamacyjnych. Klient zobligowany jest do uprzedniego przygotowania: numeru seryjnego urządzenia (umieszczonego na opakowaniu lub na samym urządzeniu), dokładnego opisu wady/usterki, danych teleadresowych oraz opcjonalnie adresu e-mail.
2) Klient dokonując zgłoszenia otrzymuje numer identyfikacyjny zgłoszenia serwisowego SRR - od tej chwili wszelaka komunikacja z infolinią producenta zmierzająca do pozyskania informacji związanych z serwisowanym urządzeniem musi opierać się na tymże numerze.
3) Po pozyskaniu w/w numeru SRR Klient zobowiązany jest nadać reklamowane urządzenie na adres: Garmin Polska, Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa, umieszczając na nadawanej przesyłce, w widocznym miejscu, nadany numer SRR
4) Przesyłkę klient nadaj na swój koszt, dowolną metodą logistyczną, która zapewni dostawę do adresu przeznaczenia.
5) Od chwili otrzymania reklamowanego urządzenia producent rozpoczyna procedurę jego wymiany (w przypadku zasadności składanej reklamacji/roszczenia) na urządzeni pozbawione opisanych wad, które będzie opatrzone nowym biegiem okresu gwarancyjnego.

Serwis Garmin Polska

W naszym sklepie internetowym możesz zamówić oryginalny i fabrycznie nowy zegarek w atrakcyjnie niskiej cenie. A co w sytuacji, gdy ulegnie on uszkodzeniu? Jako autoryzowany Partner i sprzedawca Garmin Polska zachęcamy Cię do skorzystania z serwisu producenta (Serwis Garmin - Garmin Polska, Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa INFOLINIA: 008001214564 / 22 1168006), gwarantującego usługi świadczone na najwyższym poziomie. Zapraszamy do poznania informacji na temat jego oferty.

Kupuj u autoryzowanego sprzedawcy, naprawiaj w autoryzowanym serwisie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz nawiązanym w trakcie obecności na rynku współpracom możemy zaproponować naszym klientom najlepsze miejsce, w którym mogą naprawić uszkodzony zegarek lub smartwatch. Jako autoryzowany sprzedawca zapraszamy do skorzystania z usług świadczonych przez serwis marki Garmin (Garmin Polska, Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa INFOLINIA: 008001214564 / 22 1168006).

Za zlokalizowany w Warszawie serwis zegarków marki Garmin Polska odpowiada zespół doświadczonych zegarmistrzów, którzy mogą pochwalić się nie tylko profesjonalnym podejściem i wieloma latami w zawodzie, ale także odpowiednimi kwalifikacjami. Dzięki temu dbają oni o Twój czasomierz tak, jak o swój własny.

Serwis Garmin w Polsce – tylko oryginalne elementy

Korzystając z usług oferowanych przez serwis Garmin Polska (Garmin Polska, Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa INFOLINIA: 008001214564 / 22 1168006), możesz mieć pewność, że do naprawy zegarków zostaną wykorzystane wyłącznie sprawdzone i oryginalne elementy. Na każdy z nich jest również udzielana gwarancja, która jest najlepszym potwierdzeniem jakości serwisu.

Oryginalne części są pozyskiwane od zaufanych dostawców, w tym przede wszystkim od przedstawicieli samego producenta i z Polski, i z zagranicy. Pracownicy serwisu zrobią wszystko, aby po naprawie Twój inteligentny zegarek był równie funkcjonalny i designerski, jak przed jego uszkodzeniem.

Co oferuje serwis Garmin?

Jako autoryzowany partner i sprzedawca Garmin w Polsce chcemy zachęcić naszych klientów do korzystania wyłącznie z kompleksowej gamy usług, obejmującej zarówno naprawę, jak i konserwację poszczególnych elementów zegarka, świadczonej przez autoryzowany serwis marki w Polsce. Jest nim:

SERWIS GARMIN:
Garmin Polska
Al. Jerozolimskie 181
02-222 Warszawa

INFOLINIA: 008001214564 / 22 1168006

W zakresie usług serwisu w Warszawie znajdziesz na przykład wymianę lub naprawę uszkodzonych czy zużytych elementów zegarka Garmin Polska, naoliwienie mechanizmu, instalację tarczy i ekranu dotykowego, a nawet i montaż całego smartwatcha. Dodatkowo fachowcy skontrolują prawidłowe działanie poszczególnych funkcji, wymienią baterię czy sprawdzą i wyregulują dokładność chodu.

Pozostałe usługi serwisu producenta w Polsce

W autoryzowanym serwisie znajdziesz również wiele innych usług dedykowanych smartwatchom Garmin. Na Twoje życzenie można zdemontować poszczególne elementy koperty, wymienić pasek oraz wyczyścić ewentualne zabrudzenia wewnątrz inteligentnych zegarków.

Pamiętaj, że czas wymiany poszczególnych części czy ich naprawy jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Aby poznać więcej szczegółów, skontaktuj się telefonicznie z serwisem. W trakcie rozmowy możesz także poznać więcej informacji na temat szczegółowego zakresu prac serwisowych.

Co warto wiedzieć o marce Garmin?

Garmin to amerykańska firma, która specjalizuje się w produkcji urządzeń typu wearables oraz rozwiązań wykorzystujących GPS. Elektroniczne urządzenia producenta są dostępne na rynku już od 1989 r. i od samego początku cieszą się uznaniem oraz popularnością wśród najbardziej wymagających klientów.

Marka dedykuje swoje produkty miłośnikom outdoorowych przygód i sportowcom. Dodatkowo specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań dla konkretnych gałęzi biznesu, w szczególności tego związanego z transportem motorowym, powietrznym, wodnym czy drogowym.

Serwis Garmin

Serwis firmy Garmin to pewność, że w przypadku konieczności oddania zegarka do naprawy, zajmie się nim zespół doświadczonych i profesjonalnych zegarmistrzów. Do serwisu możesz zwrócić się także w celu konserwacji elementów swojego czasomierza. Autoryzowany serwis zapewnia solidne usługi, na które udziela gwarancji -  Garmin Polska, Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa INFOLINIA: 008001214564 / 22 1168006.

Zepsuty zegarek Garmin – co zrobić?

Samodzielna naprawa Garmin Fenix niesie ze sobą sporo ryzyka – przede wszystkim utratę gwarancji. Jeśli Twój czasomierz nie jest już na gwarancji, również nie podejmuj się własnoręcznej eliminacji usterki. Warto pamiętać, że wyłącznie autoryzowane serwisy oferują skuteczne naprawy, a na swoje usługi udzielają dodatkowych gwarancji. Co możesz zrobić, gdy Twój Garmin Forerunner został uszkodzony? Najlepsze rozwiązanie zapewni Ci serwis firmy Garmin.

Pamiętaj, że autoryzowany serwis to pewność nie tylko solidnych usług, lecz także sprawdzonych, oryginalnych elementów, na które usługodawca też udziela gwarancji. Stawiając na oryginalne części, masz pewność, że zegarek będzie niezawodnie działał. W autoryzowanym serwisie możesz uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące czasomierza, który chcesz kupić, lub zegarka, który oddajesz do naprawy.

Garmin – autoryzowany sprzedawca i serwis

Zegarki marki Garmin to zaawansowane technologicznie modele przeznaczone zwłaszcza dla osób aktywnych fizycznie. Jeśli chcesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny, fabrycznie nowy czasomierz i nie chcesz za niego przepłacać, postaw na serwis producenta Garmin.

Co zapewni Ci autoryzowany sprzedawca? Zegarki Garmin w pełni oryginalne, z mnóstwem funkcji oraz wiele usług. Mowa tu nie tylko o naprawie w razie uszkodzenia czasomierza, lecz także konserwacji zegarka. To również niezawodne źródło informacji o pojawiających się na rynku nowościach produktowych oraz innowacyjnych technologiach zastosowanych w zegarkach.

Jakie zegarki można oddać do serwisu firmy Garmin?

Naprawy w autoryzowanym serwisie dotyczą zegarków Garmin. Najpopularniejsze usługi tej firmy to wymiana uszkodzonych podzespołów i elementów, wymiana baterii, montaż ekranu dotykowego oraz wiele innych. Masz pytania? Obawiasz się, że problem z Twoim smartwatchem jest nie do rozwiązania? Serwis producenta Garmin to rzetelni, profesjonalni i doświadczeni zegarmistrzowie, którzy na pewno Ci pomogą i zaproponują najlepsze wyjście w danej sytuacji.  Serwis Garmin Polska, Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa INFOLINIA: 008001214564 / 22 1168006

Dlaczego warto korzystać z usług autoryzowanego serwisu?

Sklep otozegarki.pl to autoryzowany partner Garmin. U nas zamówisz wyłącznie oryginalne smartwatche, dlatego tym bardziej zachęcamy do korzystania z naszej oferty. W przypadku konieczności złożenia reklamacji skontaktuj się z serwisem marki -  Garmin Polska, Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa INFOLINIA: 008001214564 / 22 1168006. 

Postaw na serwis firmy Garmin, gdy chcesz wymienić pasek w smartwatchu, wyczyścić zegarek wewnątrz lub w przypadku, gdy wystąpiła w nim poważniejsza awaria. Garmin to doświadczona amerykańska marka działająca na rynku od 1989 roku, której warto zaufać.