Serwis ZIBI

Wszystkie produkty w naszym sklepie są oryginalnymi, pełnowartościowymi wyrobami, pochodzacymi z legalnych polskich dystrybucji zapewniającej serwisowanie w Polsce. Marki takie jak:

ATLANTIC | CASIO | LORUS | GROVANA

PULSAR | CARAVELLE | PUMA | POLICE | TIMBERLAND

KNOCK NOCKY 

z naszej oferty pochodzą od ich jedynego, oficjalnego dystrybutora w Polsce - ZIBI SA.

Grupa ZIBI jest autoryzowanym dystrybutorem wielu marek związanych z branżą zegarmistrzowską, modową i biżuteryjną oraz muzyczną czy naukową - w swojej ofercie posiada jedynie w 100% oryginalne, nowe i pełnowartościowe produkty najbardziej pożądanych światowych marek.

Wszelkie reklamacje związane z produktami w/w marek można na podstawie gwarancji kierować bezpośrednio do autoryzowanego serwisu zapewnianego przez dystrybutora:

GŁÓWNY SERWIS ZIBI
ul. Chodakowska 10, 96-500 Sochaczew 
Telefon: +48 46 86 20 125
Skontaktuj się z serwisem przed wysyłką/doręczeniem towaru, celem ustalenia szczegółów i wymaganych dokumentów.

 

Można także osobiście złożyć reklamację w autoryzowanych punktach serwisowych Zibi na terenie całej Polski - ADRESY SALONÓW.

Zibi to autoryzowany dystrybutor i serwis marek, takich jak Casio, Seiko, Lorus, Guess, Grovana Pulsar, Caravelle, Lacoste, Puma, Timberland Knock Nocky i Police. Lider w każdej branży, w której działa – zegarmistrzowskiej, modowej, biżuteryjnej, muzycznej i naukowej dostarcza wartościowe produkty renomowanych marek i wysokiej jakości usługi spełniające potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Oficjalny dystrybutor zegarków dostępnych w sklepie otozegarki.pl

Asortyment największych i najbardziej rozpoznawalnych marek zegarkowych dostępny w naszym sklepie pochodzi od oficjalnego dystrybutora w Polsce – Grupy Zibi. Kupując u nas, masz pewność wyboru oryginalnych produktów objętych gwarancją producenta.

Potrzebujesz serwisu Zibi G-Shock? Reklamację możesz złożyć na podstawie gwarancji i kierować bezpośrednio do autoryzowanego serwisu Zibi. Podstawą do złożenia reklamacji jest karta gwarancyjna wraz z dowodem zakupu lub czytelną jego kopią. Zabezpieczoną paczkę należy wysłać do głównego serwisu Zibi na adres: ul Chodakowska 10, 96-500 Sochaczew lub innego punktu serwisowego Zibi. Tu sprawdzisz adresy salonów zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Serwis Casio – dlaczego warto skorzystać z usług

Serwis, a zarazem oficjalny dystrybutor zegarków, które mamy w ofercie otozegarki.pl, rozwiązuje wszelkie problemy dotyczące zakupionych produktów zarówno w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak i po jego zakończeniu. Serwis Casio to pewność oryginalnych części i niezawodnego działania naprawionego czasomierza.

Serwis zegarków Casio zapewnia także przedłużenie gwarancji. Standardowa gwarancja ulega przedłużeniu o kolejne 3 lata na warunkach określonych w gwarancji trzyletniej automatycznie, jeśli kupujący dokona wpłaty w terminie do 30 dni od daty zakupu. Wybierz serwis zegarków Casio również wtedy, gdy chcesz zamówić części do swojego czasomierza.