19-11-2021

Smartwatch dla dzieci

XXI wiek charakteryzuje nowoczesna technologia, która jest obecna w życiu każdego człowieka. Najbardziej intuicyjnie do obsługi smart urządzeń podchodzą dzieci, nawet te najmłodsze, które bez instrukcji są w stanie obsłużyć smartfon, smarwatch i tablet. To dla nich producenci wymyślają co raz ciekawsze i bardziej imponujące pod względem grafiki gry, zadziwiające rozwiązania komunikacyjne pozwalające na kontakt z osobą po drugiej stronie globu ukryte nie raz w kolorowych obudowach z bajkowymi motywami, które są uwielbiane przez pociechy.

Smartwatch dla dzieci

Co raz większe zainteresowanie budzą dziecięce zegarki z funkcjami smart, które są uwielbiane przez maluchów traktujących je jako zabawki, ale również przez dorosłych, którzy mogą odetchnąć z ulgą dzięki temu, że zegarki oferują przydatne funkcje pozwalające na kontrolę w każdym momencie i w wielu formach. Wielu rodziców twierdzi, że zakup smartwatcha dla bąbelka zredukował stres i zmartwienie na co dzień oraz wniósł do ich życia wiele spokoju.

Smartwatch dziecięcy

Wszystkie gadżety dziecięce oferowane przez producentów takich jak Garett, Vector i Pacific wyposażone są w gry dziecięce, metronom kroków i podstawowe funkcje takie jak stoper, timer i alarm. Smartwatche dziecięce z kartą sim pozwalają dzieciom na rozmowy z rodzicami poprzez zegarek oraz na przesyłanie wiadomości głosowych i zdjęć. Wyposażone są również w opcję lokalizacji, ustawienia geoogrodzenia i zdalnego podsłuchu,

Smartwatch dla dziewczynki

Dziewczęce smartwatche zachowane są w ciepłych kolorach kojarzących się z kolorami sukni królewny. Najczęściej w odcieniach różu i fioletu, jednak również bywają żółte i białe z kolorowymi dodatkami. Firma Garmin oferuje całą kolekcję dziecięcych smartbandów, które od zewnątrz ozdobione są wizerunkami księżniczek Disney’a.

Smartwatch dla chłopca

Dziecięce zegarki w kolorach czarnym, niebieskim i zielonym przeznaczone są dla chłopców oraz dziewczynek, które preferują bardziej naturalną kolorystykę i motywy z superbohaterami. Wielkość dziewczęcych i chłopięcych smartwatchy jest ta sama, różni je w przypadku konkretnego modelu jedynie kolorystyka.

Smartwatch dziecięcy Vector z grami

Od niedawna na polskim rynku zagościła firma Vector, której smartwatche uwielbiane są przez najmłodszych. Zegarki te działają przez połączenie z telefonem, nie posiadają miejsca na kartę sim i wobec tego nie działają jako osobne urządzenie komunikacyjne, lecz bardziej przypominają konsolę do gier. Ma wgrane logiczne gry, które umilą czas każdego dziecka oraz termometr i pulsometr, które pozwolą rodzicom analizować zdrowie organizmu malucha. Zegarki Vector VCTR-00 występuje w dwóch kolorach, pudrowego różu i lekkiego błękitu, a nieco większy model o tych samych funkcjach wykonany jest w kolorze czarnym i ma okrągłą kopertę. 

Smartwatch Garmin z superbohaterem luz z księżniczką

Dzieci uwielbiają ruch i przygody, dlatego firma Garmin postanowiła zaoferować swoim najmłodszym klientom monitor aktywności, który będzie czynił aktywność jeszcze ciekawszą, ponieważ będzie ona zależała od wyzwania rzuconego przez smartwatch. Wystarczy godzina  wysiłku aby odblokować wyzwanie i wziąć udział w nowej, ekscytującej przygodzie. Rezultaty aktywności można łatwo porównywać z rówieśnikami i rodzicami dzięki aplikacji Toe-to-Toe, która pozwala na sprawdzenie wyniku i proponowanie wyzwać innym użytkownikom smartwatchy firmy Garmin. Rodzic po połączeniu poprzez aplikację ze smartfonem dziecka może monitorować jego sen, przydzielać zadania i sprawdzać stopień ich realziacji.

Kolorowe Smartwatche Marea dla dzieci

Zegarki Marea, których koperta i pasek zostały wykonane z lekkiego tworzywa w ładnych, modnych kolorach, których różnorodność pozwala na dobranie idealnej wersji każdej osobie. Smartwatch ten wskaże tętno, natlenienie i ciśnienie, przypomni o nawodnieniu i o ruchu, zliczy kroki i odmierzy dystans oraz spalone kalorie. Pozwoli zlokalizować telefon jak również urządzenie gdy użytkownik zapomni gdzie zostało odłożone. Zegarek posiada bardzo ładny, tradycyjny kształt w klimacie Vintage, który nie wychodzi z mody. Jest to propozycja skierowana do nieco większych dzieci, w wieku nastoletnim, które chcą dobrze się prezentować i na bieżąco otrzymywać wiadomości i powiadomienia.

Dziecięce Smartwatche Garett z lokalizacją i geoogrodzeniem

Dziecięce smartwatche Garett od kilku lat zdobywają Nagrody Rodziców platformy Zabawkowicz, które podnoszą prestiż marki jednocześnie informując rodziców jaki smartwatch jest faworytem na rynku. Te dotykowe smartwatche to ulubieńcy nie tylko rodziców lecz również dzieci w wieku najczęściej od 7 do 13 lat.

Smartwatch Garett Happy

Wszystkie smartwatche dziecięce marki Garett wyposażone są w funkcje lokalizacji pozwalającej na namierzenie urządzenia i prześledzenie pokonanej trasy, geoogrodzenie którego przekroczenie momentalnie poinformuje rodzica oraz zdalny podsłuch umożliwiający słuchanie tego co dzieje się w okolicy dziecka. To funkcje w które wyposażone są również starsze kolekcje, także kolekcje takie jak Garett Happy i Garett Play w dalszym ciągu imponują tymi rozbudowanymi opcjami, które zostały zamknięte w kolorowych obudowach.

Najmodniejsze smartwatche Garett Spark i Star

Bestsellerowe kolekcje firmy Garett to zdecydowanie Star i Spark, które od wcześniejszych  wyróżnia bardzo wytrzymała bateria, lepszy ekran, którego wskazania są jeszcze bardziej żywe i przyciągające spojrzenie. Oczywiście zegarek wyposażony jest we wszystkie funkcje dotyczące bezpieczeństwa malucha, takie jak przycisk SOS, lokalizacja oraz rozmowy wideo, wysyłanie wiadomości głosowych i zdjęć. Ulubione funkcje dzieci to wgrana gra matematyczna, przeglądarka zdjęć i wybór tarcz do personalizacji wyświetlacza.

Smartwatch Garett Life z temperaturą

Jedną z najciekawszych propozycji firmy Garett jest kolekcja Life, która pomoże zadbać o zdrowie dziecka dzięki stałej kontroli temperatury organizmu, co w dzisiejszych czasach może okazać się zbawienne nie tylko dla dziecka, ale również otoczenia. Wskazania monitora ciśnienia i pulsu również przydadzą się rodzicom zadbać o prawidłowy rozwój dziecka. Po za tą funkcją posiada również monitor snu, w które wyposażone są inne kolekcje, takie jak Fly, 4YOU, Craft i Bloom.

Smartwatche, a zegarki dziecięce

W Świecie w którym każdy chce być nowoczesny mało kto chce decydować się na klasyczne i proste rozwiązania. Producenci dziecięcych zegarków analogowych luz z prostym wyświetlaczem LCD nadal oferują klientom swoje propozycje kwarcowych czasomierzy, których głównym zadaniem jest wskazywanie za pomocą wskazówek, lub prostych cyferek aktualnej godziny lub daty. Tego typu zegarki dalej często wybierane są z okazji Komunii, lecz zdecydowanie rzadziej niż to było dawniej.  

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: