10-05-2022

Smartwatch dziecięcy z funkcją dzwonienia

Smartwatche dla dzieci to gadżet, który zyskał swoją popularność i wciąż rozwija się pod względem wyglądu i funkcji. Wiąże się to z pojawianiem się na rynku coraz większej oferty produktów. Pewnie wśród wielu dorosłych przed zakupem pojawia się pytanie: a więc który smartwatch będzie najlepszy dla naszej pociechy? To pytanie pojawia się przed zakupem wśród wielu dorosłych.

Jaki zegarek dla dziecka z funkcją dzwonienia?

Oczywiście ważne jest, aby wybrany model wyglądał dobrze i był komfortowy w użytkowaniu dla dziecka. Istotną kwestią jest również możliwie jak najszybsze sprawdzenie godziny, odczytanie powiadomienia czy SMS-a podczas pobytu w szkole lub na podwórku. Jednak w wyborze smartwatcha najczęściej kierujemy się posiadaną funkcją dzwonienia i śledzenia dziecka. Wynika to z troski i chęci zapewnienia bezpieczeństwa dla naszego malucha, który rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu lub szkole.

Jaki smartwatch z funkcją dzwonienia?

Funkcja dzwonienia w smartwatchach dziecięcych to zdecydowana rewolucja w opiece nad dzieckiem. Taki gadżet posiada wbudowany głośnik i mikrofon. Jest to szansa na kontakt z pociechą bez zakupu telefonu komórkowego. Co więcej w odróżnieniu od smartfona  maluch będzie miał smartwatcha zawsze przy sobie, przez co nie przegapi żadnej próby połączenia. Taki smartwatch poinformuje dziecko, że szukasz z nim kontaktu,  poprzez wyświetleniu na tarczy komunikaty o przychodzących połączeniach. Także mały posiadacz będzie miał możliwość skontaktowania się z najbliższymi w każdej sytuacji poprzez umieszczenie w urządzeniu spisu kontaktów i klawiatury umożliwiającą wpisanie konkretnego numeru telefonu. Oprócz dzwonienia smartwatch zapewnia również rozmowy za pomocą wbudowanej kamerki lub nagranie krótkich wiadomości głosowych

Jak dzwonić ze Smartwatcha dla dzieci?

Najlepszy kontakt z dzieckiem zapewnią smartwatche z wbudowaną kartą sim ze względu na niezależność od aplikacji opiekuna. Dzięki temu będziesz mógł zadzwonić do swojego dziecka bezpośrednio na zegarek, nie będzie potrzebowało w ogóle telefonu. Bardzo ważne jest, że to posiadacz aplikacji połączonej ze smartwatchem decyduje kto może dodzwonić się do dziecka. To urządzenie jest również wygodne w noszeniu i użytkowaniu nawet dla kilkulatka. Najnowsze modele mają również  wbudowany moduł bezprzewodowej technologii 4G, który pozwala na nieustanną komunikację. Korzystny jest także przycisk SOS, umożliwia on szybkie połączenie z opiekunem poprzez jego wciśnięcie. Opcja ta jest pomocna w sytuacjach zagrożenia, gdy dziecko prędko potrzebuje skontaktować się z opiekunem.

Jaki zegarek do śledzenia dziecka?

Moduł GPS to zdecydowanie wyznacznik wyboru smartwatcha dla dziecka. Sprawi, że czujemy się spokojni o naszego malucha, który rozpoczyna swoje przygody na placu zabaw, czy zaczyna edukacje w szkole. Dzięki geolokalizacji można w łatwy sposób ustalić gdzie znajduje się posiadacz smartwatcha. Z poziomu aplikacji możemy również odtworzyć historię lokalizacji, która udostępnia nam listę miejsc odwiedzonych przez dziecko. Atrakcyjne dla dziecka  w tej funkcji oprócz poczucia bezpieczeństwa jest możliwość sprawdzenia liczby przebytych kilometrów lub średnia prędkość przemieszczania się na godzinę. Część modelów mają dodatkowo opcje nagrywania przebytej trasy.

Dziecięce smartwatche Garett na 2022

Warto zauważyć, że wszystkie marki oferujące dziecięce smartwatche sporo uwagi poświęcają modnemu designowi. Jest to szczególnie ważne zarówno dla najmłodszych, jak i nastolatków, który chętnie zakładają zegarki z funkcją dzwonienia ze względu również na atrakcyjny wygląd i kolorystykę.  Najbardziej popularną marką smartwatchy dla dzieci jest marka Garett. Smartwatche dziecięce Garett tworzone są dla naszych maluchów mając na uwadze nawet wysokie wymagania dorosłych. Warto też zwrócić uwagę na nowość 2022r. – pierwszą kolekcje dziecięcych zegarków typu smartwatch marki Rubicon. Gadżety tej marki również wyposażone są w funkcje dzwonienia oraz posiadają wbudowany GPS. Na naszej stronie znajduje się cała oferta wszystkich producentów smartwatchy dla dzieci z funkcją dzwonienia, a każdy produkt jest szczegółowo opisany poprzez podanie najważniejszych funkcji i parametrów!

Smartwatch Garett na Komunię 2022

Maj i czerwiec, to zawsze czas Pierwszych Komunii i tak jak mówią w aktualnie często transmitowanej w radiu reklamie – „Zegarek na Komunię, to było 100 lat temu, teraz wręcza się Smartwatch Garett!” Zdecydowanie widać ten trend wśród wyborów naszych Klientów. Na które modele szczególnie warto zwrócić uwagę?

Jeden z najnowszych modeli, Garett Kids Moro, występuje w trzech kolorach – niebieskim, zielonym i różowym, a wyróżnia się nietuzinkowym wzorem kamuflażu. Model ten posiada GPS oraz funkcję rozmów, w tym również WIDEO ROZMÓW! Oczywiście mierzy też kroki i posiada wbudowany aparat.

Nieco tańszą opcją jest starszy, ale bestsellerowy model Garett Sweet 2, wyposażony w najbardziej przydatne funkcje, czyli GPS, funkcję dzwonienia, budzik czy aparat. Tak jak i pozostałe modele, posiada j. polski w ustawieniach.

Różowy bądź niebieski Garett Kids Protect, to opcja dla wymagających osób, szukających topowego modelu w ofercie. Nowoczesny smartwatch dziecięcy z Androidem, który pozwala na prowadzenie rozmów, także wideo, oraz przesyłanie wiadomości głosowych. Garett Protect wykorzystuje technologie 4G LTE, ma lokalizację ustalana przez systemy GPS, LBS i Wifi, więc z dużą dokładnością wskaże urządzenie w aplikacji.

 

Oczywiście kolekcja Garett jest bardzo rozbudowana i wyboru można dokonać spośród wielu modeli. Całą kolekcję dziecięcych smartwatchy Garett mamy w naszym sklepie, więc zapraszamy na zakupy. Dziecięce smartwatche Garett współpracuje ze smartfonami z systemami Android i iOS. Wszystkie posiadają lokalizator, który w aplikacji pokaże miejsce, gdzie aktualnie znajduje się dziecko. Pozwalają na kontakt i zdecydowanie podwyższenie poziomu bezpieczeństwa dzięki zdalnej opiece czy np. GEO-ogrodzeniom. Dla dzieci są świetnym gadżetem – kolorowe, wyposażone w ciekawe funkcje, niektóre modele posiadają nawet gry! To zdecydowanie najlepszy pomysł na prezent na Komunię!

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: