16-05-2022

Smartwatch na komunię 2022

Jeśli zastanawiasz się, co jest najlepszym pomysłem na prezent na Komunię, to tak jak mówią w reklamie „zegarek to było 100 lat temu, teraz to SMARTWATCH!”! Zdecydowanie inteligentne zegarki, to hit, który z pewnością spodoba się każdemu Najmłodszemu.

Prezent na komunię dla dziewczynki

Kolorowe i funkcjonalne, temu z pewnością nie można zaprzeczyć, mówiąc o dziecięcych smartwatchach. Jeśli interesuje Cię prezent na komunię dla dziewczynki, warto zwrócić uwagę na smartwatche w różowym kolorze. W tym sezonie jednym z bestsellerowych modeli jest różowy smartwatch Garett Kids Star, który został wyposażony w funkcję rozmów wideo i oczywiście lokalizator i przycisk SOS. Ogromną zaletą jest także duża bateria. Jeśli wolisz coś bardziej neutralnego, proponujemy Garett Kids Bloom w stonowanej barwie fioletowo-różowej, który ma bardzo ciekawy wygląd. Ten model ma również wideo-rozmowy i GPS, a do tego wibracyjne powiadomienia i grę matematyczną – rozrywka i nauka w jednym :-)

Prezent na komunię dla chłopca

Totalnym hitem jest smartwatch dla dziecka Garett Kids Moro, o ciekawym wzorze kamuflażu w kolorze niebieskiego i błękitu. Dodatkowo jest to jeden z najnowszych modeli, więc charakteryzuje się najwyższą funkcjonalnością, w tym rozmowami wideo i oczywiście lokalizacją GPS. Nie możemy nie wspomnieć o bestsellerze, którym jest Garett Kids Star niebieski, wykorzystujący do połączeń technologię 4G, o nieco delikatniejszej budowie. Każdemu, kto przeznacza na prezent na komunie dla chłopca nieco niższy budżet, proponujemy zdecydowanie warty swojej ceny model Garett Kids Sweet 2 z najbardziej istotnymi funkcjami – GEO-lokalizator, rozmowy, wbudowany aparat i cena w okolicy 200 zł!

Mądre prezenty na komunię

To trzeba przyznać, smartwatche to nie tylko gadżety, które spodobają się dzieciakom, ale też rodzicom pozwolą na poprawę bezpieczeństwa dziecka i kontakt z nim w praktycznie każdej sytuacji. GPS pozwoli sprawdzić lokalizację dziecka w każdym momencie, zainstalowana karta SIM i funkcja połączeń, daje możliwość rozmowy, a nawet WIDEO połączenia! Aparat pozwala na robienie zdjęć, a w wybranych modelach na zdalny podgląd otoczenia dziecka. Prócz tego każdy smartwatch dziecięcy ma także inne funkcje, które wykorzysta dziecko, bądź jego opiekun. Czasy, w których mądre prezenty na komunię, to były tomy encyklopedii, odeszły w zapomnienie, gdyż teraz wszystko dostępne jest w bardziej rozbudowanej wersji on-line. Dlatego smartwatch dziecięcy, to pewniak na prezent komunijny – funkcjonalny, kolorowy, odporny, dający nie tylko radość dziecku, ale też zadowolenie opiekunom.

Prezenty na komunię 2022 i prezenty na komunię 2021, czy coś się zmieniło?

Zdecydowanie możemy zauważyć, że nasi klienci coraz częściej wybierają dziecięce smartwatche, z każdym kolejnym rokiem. Jeśli chodzi o prezenty na komunię 2022, bestsellerem są smartwatche dziecięce Garett, czyli polskiej firmy, posiadającej najbardziej rozbudowaną ofertę inteligentnych zegarków, w atrakcyjnej cenie. Oczywiście nie możemy całkowicie wykluczyć klasycznych czasomierzy, również one były często wybierane na prezenty na komunię 2021 i 2022 – to ponadczasowy podarunek, który działa w każdej sytuacji i spełnia swoją najważniejszą funkcję, tj. dokładnie wskazuje czas.

Oryginalny prezent na komunię, czyli jak zachwycić nawet najbardziej wymagające dziecko

Jako podsumowanie, chciałabym podkreślić, jakie zalety mają dziecięce smartwatche, pod kątem trafienia w gust kilkuletnich dzieci. Smartwatch dziecięcy jest gadżetem technologicznym, a wszyscy wiemy, jak najmłodszych ciągnie do wszystkich sprzętów. Jest kolorowy, daje poczucie dorosłości, a przy tym przyciąga funkcjonalnością. Inteligentne zegarki dla dzieci posiadają nie tylko funkcje doceniane przez opiekunów, ale też przez dzieci – wybrane modele mają zainstalowane gry, plany lekcji, aparat, latarkę, możliwość wysyłania wiadomości głosowych do opiekuna, a wszystko dostępne przez kolorowy, dotykowy wyświetlacz. Od zawsze zegarek komunijny był niejako uznawany za symboliczny krok w dorosłość, a smartwatche dziecięce również świetnie sprawdzają się w tej roli. Wg opinii naszych klientów, to oryginalny prezent na komunie, który jest zarówno przydatny, jak i trafiony pod kątem dziecka.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: