16-05-2022

Najlepsze smartwatche dziecięce 2022

Pewnie wielu słyszało w maju 2022 reklamę w radiu, mówiącą, że „zegarek na komunię? To było 100 lat temu! Teraz wręcza się smartwatch Garett!” i nie można się z tym nie zgodzić, że jeśli chodzi o często wybierany prezent, czyli zegarek dziecięcy, od kilku sezonów w wyborach naszych klientów widzimy, że wybierają oni chętniej nowoczesne smartwatche, niż klasyczne czasomierze.

Prezenty na dzień dziecka, czyli jak nie dać się zwariować

Czasami można odnieść wrażenie, że z biegiem lat forma prezentu zaczyna przerastać symbolikę upominku. Quady, laptopy, smartfony, to często ogromne wydatki. Natomiast co można podarować, aby było nie tylko fajne dla dziecka, ale też praktyczne? Dziecięcy zegarek, albo smartwatch dla dziecka, to będzie świetny wybór! Ceny zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych, a dla bardziej wymagających, polecamy bardziej zaawansowane modele.

Prezent na dzień dziecka dla 11 latki

Młoda nastolatka, która już nie lubi typowo dziecięcych prezentów? Z pewnością ucieszy się ze smartwatcha! Z jednej strony można wybrać model z kolekcji Garett Kids, ale także świetnie sprawdzą się już damskie smartwatche Garett, jak na przykład Garett Lady Rosa z wygodnym białym paskiem z tworzywa. Taki smartwatch posiada najbardziej przydatne funkcje, jak monitorowanie kroków, czy połączenie ze smartfonem, a przy tym ma już „bardziej dorosły” wygląd.

Prezent na dzień dziecka dla 12 latka

A co dla chłopca w wieku 12 lat? Warto spojrzeć na model Garett Sport GYM, zwłaszcza jeśli chłopiec uprawia sport. To już model z dorosłej kolekcji, ale z wygodnym paskiem z tworzywa w dwukolorowej barwie. Często wybierany jest także czarny smartwatch dziecięcy Garett Kids Craft, który ma surowy design, ale nadal ma przydatne opiekunom czy rodzicom funkcje smartwatcha jak Geo lokalizacja czy GPS. Prócz tego posiada slot na karty SIM więc może być używany bez smartfona do rozmów, a nawet WIDEO-rozmów!

Kiedy jest dzień dziecka 2022?

Dzień dziecka zawsze przypada na datę 1 czerwca. W 2022 roku jest to środa, więc środek tygodnia. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby świętować cały tydzień, z pewnością dziecko będzie zadowolone ;-) A tak calkiem serio, dzień dziecka w kulturze jest dość podkreślanym dniem, a najmłodszych, i tych trochę starszych, z pewnością ucieszy nawet drobny prezent. A jeśli chcemy ofiarować coś bardziej znaczącego? Wtedy z pewnością polecamy zwrócić uwagę na dziecięce smartwatche, czyli inteligentne zegarki wyposażone w zaawansowane funkcje. Co w nich znajdziemy?

Smartwatch dla dziecka z GPS, czyli sposób na podniesienie bezpieczeństwa Malucha

Dziecięce smartwatche z kolekcji Garett Kids zostały wyposażone w moduł GPS, pozwalający m.in. na zdalne określenie lokalizacji dziecka, dzięki połączonej aplikacji. W ofercie znaleźć można modele, które dają także możliwość wyznaczenia GEO-ogrodzenia, czyli zakresu terenu, po przekroczeniu którego przez dziecko, rodzic czy też opiekun, otrzyma alert na swoim smartfonie. Jest to niesamowita opcja sprawowania nie tylko kontroli, ale przede wszystkim zapewnienia bezpieczeństwa i spokoju. Dodatkowym atutem może być alarm zdjęcia smartwatcha z ręki, dzięki któremu opiekun lub rodzic posiadający sparowaną aplikację, otrzyma powiadomienie na swoim telefonie.

Smartwatch dla dziecka z kartą SIM

Ta opcja okazała się prawdziwym hitem! Możliwość rozmów bez konieczności posiadania telefonu przy sobie? Tak, to możliwe! Smartwatch dla dziecka z kartą SIM, to znakomita opcja, którą maluch może mieć zawsze przy sobie, nawet w szkole, dzięki czemu jest możliwość kontaktu w każdej sytuacji. Połączenie realizowane jest standardowo, jak między dwoma telefonami, a rozmowa przez smartwatch dziecięcy z kartą SIM odbywa się dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi. Tego typu inteligentne zegarki mają opcję książki telefonicznej i zapisania numerów telefonów, albo klawiatury numerycznej do wyboru numeru. Najczęściej wykorzystywany typ karty SIM to aktualnie wersja nano-SIM.

Smartwatch dla dziecka z funkcją dzwonienia

Ten rodzaj inteligentnych zegarków dziecięcych łączy się bezpośrednio z wcześniej opisaną kategorią, ale chcielibyśmy zaznaczyć dwie opcje, które można wybrać. W sklepie otozegarki.pl znaleźć można nie tylko smartwatch dla dziecka z kartą SIM pozwalający na połączenia, jak na przykład bestsellerowy model Garett Kids Sweet 2, ale nawet dziecięce smartwatche z rozmowami WIDEO! Tak! W czasie rzeczywistym można nie tylko usłyszeć, ale nawet zobaczyć dziecko oraz jego otoczenie. Smartwatch dla dziecka z funkcją dzwonienia i wideo to zegarek na miarę XXI wieku. Technologia użytkowa także dla najmłodszych!

Tanie smartwatche dziecięce, czyli sklep internetowy z oferta dla każdego

Smartwatche dziecięce wyposażone są w różnorodne funkcjonalności i technologie. Najbardziej zaawansowane modele posiadają cenę oscylującą w granicach 400-600 zł, ale typowo dziecięce tanie smartwatche można znaleźć już od około 200 zł, a klasyczne proste smartwatche, nawet od kilkudziesięciu złotych. Warto przejrzeć ofertę sklepu otozegarki.pl, która została przygotowana tak, aby każdy mógł znaleźć inteligentny zegarek idealny dla swoich potrzeb i możliwości finansowych, otrzymując przy tym wysoki jakościowo produkt. Każdy zakup jest objęty ochroną konsumencką, a każdy smartwatch posiada gwarancję producenta.

Warto sprawdzić:

Smartwatche dziecięce Garett porównanie modeli

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: