Srebrny pierścionek Guess serce kryształki UBR79028-50
EAN: 7618584764596
119,00 179,00  cena obniżona: promocja cenowa
Wysyłka: SZYBKA WYSYŁKA 24h ⭐
zamawiam grawerowanie (+39zł)
Wybierz czcionkę:
Wpisz swój tekst:
maksymalna ilość znaków to 50
Wgraj swój plik:
Wybierz plik...
Dodaj do koszyka dodaj do przechowalni
Zamów teraz, najbliższa wysyłka już za:
  ZADZWOŃ I ZAMÓW  327299500
✓  gwarancja oryginalności
✓  ponad 10 lat na rynku - bezpieczne zakupy
✓  GRATIS - opakowanie prezentowe
DARMOWA BEZPIECZNA DOSTAWA DLA WSZYSTKICH ZAMÓWIEŃ O SUMIE JUŻ OD 99 ZŁ!
Wybierz najdogodniejszą dla Ciebie formę dostawy:
  • Dostawa Kurierem Paczkomat inPost / punkty DHL Parcel
  • Odbiór osobisty - Gliwice
Więcej informacji tutaj >> Dostawa i koszty wysyłki
PŁATNOŚCI - szybko i bezpiecznie! Wybierz najlepszą dla siebie formę płatności:
  • Płacę później - kup dziś, zapłać za 30 dni z PayPo Payu / Twisto
  • Raty 0% payU,
  • BLIK oraz Google Pay,
  • płatność przy odbiorze (za pobraniem),
  • szybki przelew on-line przez system PayU,
  • płatność kartą przez system PayU,
  • przelew tradycyjny,
  • PayPal (wyłącznie dla wysyłek zagranicznych),
Więcej informacji tutaj >> Formy płatności
DARMOWE ZWROTY I WYMIANY AŻ DO 365 DNI!
- darmowy zwrot lub wymiana do 365 dni;
- odesłanie z punktów DHL Parcel Shop na nasz koszt;
- gwarancja zadowolenia!
Sprawdź więcej informacji i instrukcję zwrotu na Darmowy zwrot i wymiana do roku
W razie pytań skontaktuj się z nami.
REKLAMACJE
Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie.
Sprawdź więcej informacji na Reklamacje i punkty serwisowe
Dla kogo Kobiety
Kraj Producenta USA
Rodzaj Pierścionki
Kolor - Biżuterii Srebrny
Materiał - Biżuterii Kryształy, Stal szlachetna
Rozmiar 503 - ROZMIARÓWKA: 5.5 (USA) - 10 (Polska) - 16 mm (średnica) - 50 mm (obwód)
Wielkość elementu ozdobnego Charms w kształcie serca: 13 mm.
EAN 7618584764596
Oryginalny Guess z gwarancją
 oryginalny zegarek Guess lub biżuterię Guess,
 oryginalne opakowanie Guess,
 dowód zakupu (paragon/fakturę).
Guess zegarki gwarancja i komplet
Zegarki Guess objęte są 2-letnią gwarancją.
Pudełko zegarek Guess na prezent
Guess – funkcjonalność ukryta w pięknej konstrukcji
Guess dla mężczyzn
Sprawdź zegarki Guess dla kobiet
Firma Guess z ofertą biżuterii w otozegarki.pl
Funkcje zegarków Guess
Wybierz kolor koperty, który Ci odpowiada
Z jakiego materiału stworzono koperty w zegarkach Guess?
Kolor i materiał paska – zegarki Guess w różnym wydaniu
Kolor tarczy – ogromny wybór propozycji
Szkło mineralne gwarancją trwałości
Mechanizm kwarcowy – niezawodny przez lata!
Guess dla starszych i młodszych
Eleganckie propozycje do pracy i modele na co dzień
Guess na prezent – czy to dobry wybór?
Marka Guess – tradycja i historia
Postaw na zegarki Guess w sklepie otozegarki.pl!
Informacje o producencie / dystrybutorze
GUESS EUROPE SAGL
Strada Regina,
44 - 6934 Bioggio
Szwajcaria
e-mail: info@ch.GUESS.eu
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Opinia potwierdzona zakupem
Ładniejsze na żywo niż na zdj
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Modny pierścionek Guess z sercem wysadzanym kryształami Swarovskiego, utrzymany w monochromatycznej kolorystyce. Znakomity pomysł na prezent dla Kobiety w każdym wieku. Model UBR79028 składa się z tradycyjnej szyny i ozdobnego serca wielkości 13 mm. Rozpoznawalny kształt tej marki jest symbolem zgodności z najbardziej aktualnymi trendami. Taki dodatek każdej stylizacji doda klasy i szyku.
Srebrny pierścionek Guess serduszko
Pierścionek damski Guess UBR79028 OPIS PRODUKTU
  • dla kogo - dla Kobiet lubiących markowe dodatki
  • materiał wykonania - stal nierdzewna, kryształki Swarovskiego
  • kolorystyka - srebro
  • Rozmiar - 5.5 (USA) - 10 (Polska) - 16 mm (średnica) - 50 mm (obwód)
  • Charms w kształcie serca: 13 mm.
INNE ROZMIARY:
10 (Polska) - 16 mm (średnica) - 50 mm (obwód)
12 (Polska) - 16,5 mm (średnica) - 52 mm (obwód)
14 (Polska) – 17 mm (średnica) - 54 mm (obwód)
16 (Polska) - 18 mm (średnica) - 56 mm (obwód)