27-04-2023

Zaprojektuj własny zegarek Vostok Europe!

Kilka słów o wyjątkowych zegarkach Vostok Europe

Marka Vostok Europe prężnie działa na rynku zegarkowym już prawie 20 lat! Swoją popularność zawdzięcza unikatowym kształtom, limitowanym kolekcjom oraz niezawodnym właściwościom i funkcjom. Co więcej wszystkie zegarki Vostok Europe są składane własnoręcznie na Litwie przy użyciu specjalnych szkieł kryształowych K1 oraz mechanizmów Seiko Epson. Są to europejskie zegarki, które są w stanie wytrzymać najbardziej ekstremalne przeżycia swojego właściciela, takie jak nurkowanie, rajdy samochodowe, czy lotnictwo wyczynowe. Zegarki występują na pasku oraz na bransolecie, zarówno z mechanizmem kwarcowym, jak i automatycznym.

Unikatowy Vostok Europe na wyjątkową dla ciebie okazje

Vostok Europe stale się rozwija tworząc nowe zegarki, ale proponuje też unikatowe możliwości dla każdej osoby, która chce być szczęśliwym posiadaczem całkowicie limitowanego zegarka zaprojektowanego z uwzględnieniem wszystkich wytycznych zamawiającego kolekcjonera. To po prostu rewelacyjne rozwiązanie, żeby uczcić ważną rodzinną uroczystość tworząc niedostępny dla innych zegarek Vostok Europe dla całej rodziny ze specjalnym logo lub wyjątkową dla wszystkich datą! A może twoja firma obchodzi właśnie okrągły jubileusz i z tej okazji planujesz sprawić swoim pracownikom prezent wyrażając wdzięczność za ich trud i poświęcenie w codziennie wykonującą pracę? Specjalnie przygotowany dla nich zegarek z logo firmą to strzał w dziesiątkę!

Jak przygotować swojego Vostok Europe?

To bardzo proste! Zgłoś się do nas telefonicznie bądź mailowo z zapytaniem w tej sprawie. Kontaktując się ustalimy twoje specjalne wymagania jak kształt koperty, kolor czy logo na tarczy oraz ilość tego modelu, którą potrzebujesz, aby uszczęśliwić swoich najbliższych. Następnie wszystkie potrzebne informacje prześlemy do oddziału Vostok Europe na Litwie, a specjaliści przygotują dla ciebie wizualizacje twojego wymarzonego zegarka w kilku wariantach. To do ciebie należy ostateczne zdanie w tej sprawie! Oczywiście wiele firm na rynku proponuje grawerunek w postaci logo czy daty, jednak marka Vostok Europe robi krok dalej i daje możliwość zaprojektowania całego zegarka od podstaw zgodnie z twoją wyobraźnią i oczekiwaniami!

 

 

Przykładowe projekty unikatowych zegarków Vostok Europe

W związku z aktualną sytuacją na naszej wschodniej granicy firma Vostok Europe zdecydowała się na pomoc dla Ukrainy poprzez stworzenie specjalnej kolekcji, z której cała uzyskana ze sprzedaży kwota jest przeznaczona na pomoc Ukrainie. Jest to jeden z przykładów stworzenia unikatowej kolekcji specjalnie dla danej sytuacji. W celu uzyskania większej ilości szczegółów związanych z możliwością zaprojektowania indywidualnego zegarka Vostok Europe dla ciebie i twoich znajomych, rodziny czy współpracowników skontaktuj się z nami już dzisiaj!

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podziel się: